Osada Dopiewiec – LISTOPADOWA PROMOCJA!


Osada Dopiewiec, mieszcząca się w podpoznańskim Dopiewcu posiada w swojej ofercie przestronne działki budowlane w pakiecie z projektem domu. Dla wybranych działek dostępne jest również pozwolenie na budowę, co jest dużym ułatwieniem dla osób zainteresowanych budową bezpośrednio po zakupie działki. Osada Dopiewiec proponuje także dwie różne technologie budowy domu: szkieletową, opierającą się na drewnianym szkielecie oraz technologię tradycyjną, czyli murowaną.

W listopadzie, zespół Osady Dopiewiec przygotował specjalną promocję, dla wszystkich osób zainteresowanych ofertą sprzedaży działek. Przy zakupie dowolnej działki w Osadzie, klient otrzymuje możliwość stworzenia indywidualnego projektu ogrodu przez architekta krajobrazu oraz skorzystania z usług architekta wnętrz.

Projektowanie ogrodu jest często trudną sztuką. Problem stanowić może wybór odpowiednich roślin, właściwe rozmieszczenie oświetlenia, przygotowanie przytulnego zakątka czy zaaranżowanie szlaków komunikacyjnych. Projekt ogrodu przygotowany z architektem krajobrazu pomoże uniknąć tego rodzaju problemów oraz nada niepowtarzalny charakter przestrzeni wokół domu. Profesjonalna usługa przygotowania projektu zostanie dokładnie skonsultowana z każdym klientem, uwzględniając wszystkie jego oczekiwania i pomysły, łącząc je równocześnie z koncepcją architekta. Każda aranżacja ogrodu będzie zawierała nowatorskie rozwiązania oraz zapewniała efektowny i oryginalny wygląd, wpisujący się w styl domu i okolicy.

Z drugiej strony brak czasu czy zapału może powodować trudności w zaprojektowaniu wymarzonego wnętrza domu. Kompleksowo przygotowany projekt wspólnie z architektem pozwoli połączyć niestandardowe i oryginalne rozwiązania z wymaganiami i oczekiwaniami klienta.  Profesjonalnie zaprojektowane wnętrze zyska niepowtarzalny charakter oraz będzie nawiązywało do stylu życia jego użytkowników.

Promocja związana z przygotowaniem projektu ogrodu i wnętrza dostępna jest w listopadzie, dla wszystkich klientów, którzy dokonają zakupu lub rezerwacji, wybranej przez siebie działki. W ofercie Osady Dopiewiec dostępnych jest 27 działek o różnej powierzchni, tak aby każdy mógł dokonać najlepszego dla siebie wyboru. Dodatkowo cena działki zawiera gotowy projekt domu w dwóch wielkościach: 126 m2 i 155 m2. Istnieje także możliwość zastosowania 3 wariantów elewacji oraz kilku wariantów wnętrz. Przy zakupie działki i budowie domu, zespół Osady Dopiewiec, służy pomocą zarówno w kwestii doradztwa finansowego,  jak również wsparcia całości procesu inwestycyjnego od strony formalnej i technicznej.

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz