Oj, działo się w Przeźmierowie


W miniony weekend bawili się mieszkańcy Przeźmierowa i nie tylko

 

Wystawa zabytkowej motoryzacji i pojazdów wojskowych, finał Mistrzostw Sołectw Gminy Tarnowo Podgórne, seminarium karate Yoshinobu Otha 7 DAN, występ zespołu „A to ci biesiada” – to jedne z wielu atrakcji tegorocznych Dni Przeźmierowa. Imprezy odbyły się 12 i 13 maja w parku im. St. Kanikowskiego oraz na obiektach OSiR w Przeźmierowie. Pierwszego dnia na scenie zaprezentowały się dzieci z przedszkoli Kaczuszka i Leśne skrzaty, uczniowie z SP w Przeźmierowie, karatecy z KK Samuraj, szkoła fitness i tańca Activus, grupa taneczna OSiR Jast Tarnowo Podgórne, zespół teatralny Senioritki, zespół muzyczny z LO w Tarnowie Podgórnym oraz A to ci biesiada.

Równolegle poza sceną odbywały się gry i zabawy przygotowane przez Wyższą Szkołę Zawodową Kadry dla Europy, wystawa motoryzacji zabytkowej i pojazdów wojskowych, zawody strzeleckie oraz finał Mistrzostw Sołectw Gminy Tarnowo Podgórne.

Drugiego dnia na obiekcie OSiR w Przeźmierowie odbyło się seminarium karate Yoshinobu Otha 7 DAN oraz turniej gier planszowych i Kopa.

Dodaj komentarz