Ochman Exclusive w Sali Ziemi


Zwycięzca 11. edycji The Voice of Poland oraz finalista Eurowizji 2022 wystąpi 2 października w Sali Ziemi w Poznaniu. Krystian Ochman zaprezentuje największe swoje przeboje m.in. „River”, „Światłocienie” czy „Prometeusz”. Na koncercie nie zabraknie niespodzianek. 

Poznań to kolejny przystanek na trasie koncertowej Ochman Exclusive. W ramach trasy koncertowej artysta pojawi się jeszcze 29 października w Krakowie.

Wnuk słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana. Jego wygrana w telewizyjnym show dała mu przepustkę do ogromnej popularności i pozwoliła nagrać debiutancki album pt. „OCHMAN”, który w listopadzie 2021 r. zadebiutował na 6. miejscu listy bestsellerów muzycznych. Ochman został okrzyknięty objawieniem muzycznym roku, a jego pierwszy autorski utwór „Światłocienie” osiągnął ponad 5,5 mln. Odsłon na YouTube i zanotował ponad 300 tys. streamów w tydzień debiutując na Top200 Spotify. Singiel osiągnął status złotej płyty.

Kolejnym sukcesem Krystiana Ochmana była wygrana w konkursie Premier 58. KFPP w Opolu z utworem „Prometeusz”. Ponadto jako jeden z dwóch polskich artystów wziął udział w międzynarodowej akcji The Circle Sessions, gdzie zaprezentował dwa utwory: „Lights In The Dark” i „Ten sam ja”.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz