Nowy projekt od EBF Development – V etap osiedla Green Home


V etap osiedla Green Home to najnowsza propozycja od EBF Development, której budowa już wystartowała. Inwestycja zlokalizowana przy ulicy Suwalskiej w Zielonej Górze będzie stanowiła kompleks eleganckich i funkcjonalnie zaprojektowanych dwóch, czterokondygnacyjnych budynków. Łącznie zostanie wybudowanych 80 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni – od 43 do 67 mkw. Zgodnie z harmonogramem prace zostaną zakończone w maju 2022 roku.


Najnowsza inwestycja EBF Development – V etap osiedla Green Home – oficjalnie wystartowała. – Ze względu na duże zainteresowanie lokalizacją w otoczeniu zieleni zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do sprzedaży kolejnego etapu osiedla Green Home, w ramach którego już rozpoczęły się pierwsze prace budowlane – podkreśla Izabela Woźnica-Letka, kierownik działu sprzedaży nieruchomości EBF Development.

W V etapie Green Home znajdzie się łącznie 80 mieszkań o różnorodnej wielkości i liczbie pokoi. Ich metraż waha się od 47 do 67 mkw. Są to lokale dwu- i trzypokojowe z aneksem kuchennym lub wydzieloną kuchnią. Do mieszkań przynależą przestronne tarasy lub balkony. Powierzchnie tak zaprojektowano, by zapewnić komfort i funkcjonalność każdego pomieszczenia. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będzie także winda, dostępna w każdym budynku oraz komórki lokatorskie (płatne 5 000 zł). Cena za metr kwadratowy rozpoczyna się od 5 700 złotych brutto.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz