Nowy autokar Warty Poznań – komfortowy i bardziej eko


– Piłkarze i sztab będą podróżowali nim w komfortowych warunkach – podkreśla Paweł Lisiecki, właściciel firmy Fox Travel, która przygotowała nowy autokar dla Warty Poznań. Man Lion’s Coach L R08 spełnia najnowsze normy emisji spalin i z pewnością będzie się wyróżniał na drogach efektownym malowaniem w klubowych barwach.

– O nowym autokarze dla Warty Poznań myśleliśmy już od pewnego czasu. Dla nas bezpieczeństwo i komfort podróżujących są zawsze najważniejsze, więc zastanawialiśmy się, jak tu jeszcze bardziej poprawić warunki, w jakich jeżdżą na mecze piłkarze „Zielonych” – tłumaczy Paweł Lisiecki. – Efektem tych przemyśleń jest zupełnie świeży, wyprodukowany w 2020 roku autokar, który przygotowaliśmy specjalnie na potrzeby drużyny.

Man Lion’s Coach L R08 prezentuje się naprawdę okazale. Ma blisko 14 metrów długości i niemal 4 metry wysokości. W środku znalazło się aż 59 miejsc siedzących. – Z całą pewnością piłkarze i sztab Warty Poznań będą podróżowali nim w komfortowych warunkach. Tym bardziej, że przystosowaliśmy go specjalnie pod potrzeby drużyny: pojawiły się m.in. dodatkowe schowki i lodówka. Mam szczerą nadzieję, że podczas wojaży ucieszy niejedno oko – dodaje szef Fox Travel.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz