Nowości na rynku lokali użytkowych!


Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych organizuje kolejną aukcję najmu lokali użytkowych. Tym razem do wylicytowania będą atrakcyjne, nowe lokale w wyremontowanych kamienicach.  

aukcja najmu lokali użytkowych

 

Kwietniowa aukcja najmu lokali użytkowych stoi pod znakiem nowości. Tym razem Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych przygotował dla przedsiębiorców ofertę złożoną z pomieszczeń, które znajdują się w wyremontowanych niedawno kamienicach. Lokale nie były wcześniej dostępne w miejskiej ofercie najmu, a każdy z nich znajduje się w bardzo atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji. Oferta obejmuje trzy miejsca: Plac Bernardyński, ul. Królowej Jadwigi i płytę Starego Rynku.

Aukcja najmu rozpocznie się 25 kwietnia o godzinie 12:00 na stronie internetowej www.aukcjelokali.pl. Do wylicytowania będzie osiem lokali użytkowych. Spośród nich pięć znajduje się przy ul. Królowej Jadwigi 52 i 54, kolejne dwa na Placu Bernardyńskim, a jeden lokal znajduje się na Starym Rynku. Metraż najmniejszego lokalu to 16 metrów kwadratowych. Największy lokal posiada 142 metry kwadratowe.

Wyjątkowo atrakcyjny jest lokal znajdujący się na Starym Rynku. Znajduje się w zespole domków budniczych, które stanowią jeden z ważniejszych punktów turystycznych Poznania. Lokal jest przystosowany do działalności gastronomicznej – kawiarni. Z pewnością będzie to miejsce licznie odwiedzane zarówno przez  poznaniaków, jak i turystów zwiedzających stolicę Wielkopolski. Dwa nowe lokale na Placu Bernardyńskim znajdują się w zmodernizowanej kamienicy, która została oddana do użytku tuż przez Świętami Wielkanocnymi. Równie atrakcyjne są lokale przy ul. Królowej Jadwigi, które znajdują się w bliskim sąsiedztwie Starego Browaru oraz ul. Półwiejskiej – miejsc, w których codziennie można spotkać tłumy poznaniaków.

Ważnymi atutami nawiązania współpracy z ZKZL na najem lokalu użytkowego są nie tylko lokalizacja i szeroka oferta. Przedsiębiorcy z pewnością mogą liczyć na stabilnego partnera w wynajmie, który posiada wiele rozwiązań systemowych wspomagających działalność najemców. W ostatnich latach ZKZL wielokrotnie wspierał przedsiębiorców miejskich lokali zarówno w czasie pandemii COVID-19 czy remontach poznańskich ulic oferując niższy czynsz. Stabilność podpisanej umowy jest z pewnością istotna dla wszystkich, którzy planują rozpocząć lub kontynuować działalność gospodarczą w Poznaniu.

Aukcja najmu lokali użytkowych rozpocznie się 25 kwietnia o godzinie 12:00. Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja na stronie www.aukcjelokali.pl i wpłata wadium określonego indywidualnie do każdego lokalu do dnia 24 kwietnia 2024 r. Wszystkie oferty ze zdjęciami oraz regulamin aukcji znajdują się na stronie internetowej. Wszystkie lokale można wcześniej obejrzeć po uprzednim kontakcie z administratorem. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w aukcji na www.aukcjelokali.pl.

Dodaj komentarz