Nowość od Restaurant Week: premiera Festiwalu śniadań na mieście Breakfast Week!


Trwają rezerwacje na Breakfast Week – nową, śniadaniową odsłonę największego Festiwalu kulinarnego! Po raz pierwszy popisowe śniadania najlepszych chefów są dostępne w najmodniejszych restauracjach i śniadaniowniach w Polsce. Rezerwacje stolików z menu dostępne są na https://BreakfastWeek.pl. Promocyjna festiwalowa cena 33 zł obejmuje także festiwalowe kawy z roślinnym Alpro Barista! Breakfast Week trwa do końca kwietnia.

 Breakfast Week

Celem premierowego Festiwalu śniadaniowego jest promocja porannej towarzyskości przy najwyższej jakości śniadaniach na mieście. Lista restauracji oraz ich popisowe menu są już dostępne na stronie https://BreakfastWeek.pl. Organizatorzy zadbali o zaangażowanie zarówno najbardziej znanych restauracji, jak i starannie wyszukanych kulinarnych pereł do odkrycia. Goście spragnieni śniadaniowych doświadczeń z najwyższej półki mogą zarezerwować je w bardzo atrakcyjnej cenie. Na końcu procesu rezerwacji dostępny jest bowiem rabat 15zł od partnera transakcyjnego, ale tylko do wyczerpania puli. Warto więc nie zwlekać z rezerwacjami!

#SmakujPoranek z Restaurant Week!

Breakfast Week jest odpowiedzią Restaurant Club, organizatora m.in. Restaurant Week – największego wydarzenia kulinarnego w kraju, które jesienią 2022 roku zgromadziło ponad 135 tysięcy Gości, na potrzeby rynku. Proces odkrywania oraz rezerwowania restauracji będzie podobny do tego znanego z Restaurant Week. Śniadania serwowane będą w dwóch slotach godzinowych: o 9:00 i o 10:30. Na każdą festiwalową wizytę przewidziane jest 75 minut.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz