Noworoczne promocje poznańskich deweloperów


Nowy Rok kojarzy nam się zazwyczaj z pozytywnymi zmianami – robimy listy postanowień, snujemy plany i zaczynamy wszystko od początku. Okazuje się, że to też dobry okres na podjęcie odważnych działań, takich jak kupno domu czy mieszkania. O tych planach zdają się wiedzieć deweloperzy, którzy umieszczają w swojej ofercie wiele ciekawych propozycji rabatowych.

Po określeniu naszych oczekiwania względem przyszłego wymarzonego lokum nadchodzi czas zapoznania się z broszurami reklamowymi i informacyjnymi na temat różnych inwestycji. Sytuacja na rynku zdecydowanie sprzyja kupującym, którzy mogą przebierać w ofertach, aby finalnie wybrać najlepszą z nich. Deweloperzy, dobrze zdając sobie z tego sprawę, prześcigają się w noworocznych promocjach.

Pierwsze kilka lokali w naszej ofercie można kupić taniej o kwotę objętą podatkiem VAT – mówi Tomasz Palacz, właściciel firmy Planetbud Development realizującej Osiedle Wiosenne w Zalasewie koło Poznania. – Przerwa w przepisach związanych z tym podatkiem to bardzo dobry moment dla rozglądających się za domem czy mieszkaniem, mogą je bowiem teraz nabyć w bardzo korzystnej cenie – dodaje.

Jedną z ciekawszych ofert na poznańskim rynku nieruchomości jest „Deweloperska środa”. Pozwala na zakup mieszkania nawet o kilkanaście tysięcy taniej.

Promocja jest bardzo korzystna dla osób, którym zależy na sporej oszczędności. W każdą środę wybieramy mieszkanie i drastycznie obniżamy cenę, np. z 300 tys. zł do 280 tys. Promocja trwa od każdej środy przez cały tydzień, a my staramy się, aby każdego tygodnia oferować mieszkania o innym, zróżnicowanym metrażu – mówi Tomasz Wnuk, dyrektor generalny spółki Łacina Dom.

Wszystko w cenie

Deweloperzy kuszą też innymi dodatkowymi usługami. Kupno mieszkania wiąże się przecież z całą masą spraw, których trzeba dopilnować.

Klienci zdecydowani na zakup apartamentu w Villa Cascada mogą skorzystać z bezpłatnych usług asystenta oraz projektanta wnętrz – wyjaśnia Magdalena Czuryńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu spółki Twoje M. – Asystent załatwi za nich część formalności związanych z kupnem mieszkania oraz pomoże zorganizować przeprowadzkę do nowego M, zaś architekt wnętrz przygotuje projekty aranżacji wszystkich pomieszczeń  nadmienia.

Oczywiście podejmując decyzję o kupnie mieszkania czy domu, powinniśmy brać pod uwagę zdecydowanie więcej czynników niż to, czy deweloper może zaproponować nam jakąś promocję. Jednak mając pewność, że korzystamy z usług sprawdzonego biura sprzedaży nieruchomości, możemy być spokojni o swoje pieniądze i cieszyć się możliwością nabycia inwestycji na bardzo korzystnych warunkach.
Luiza Kozieł 

 

Dodaj komentarz