Nowe mieszkania na osiedlu Reduta Nowe Podolany


Do sprzedaży trafiły lokale z budynku nr 10 w ramach rozbudowy osiedla Reduta Nowe Podolany. Tym razem inwestor, spółka EBF Development proponuje 95 mieszkań o powierzchni od 29 do 74 mkw., a wśród nich wiele popularnych kawalerek i mieszkań dwupokojowych.

Inwestycja Reduta Nowe Podolany to od kilkunastu lat sukcesywnie rozbudowywane osiedle przy ulicy Jasielskiej na terenie poznańskich Podolan. Wyróżnia się elegancką, nowoczesną architekturą, funkcjonalnością zaaranżowanych przestrzeni oraz atrakcyjnym położeniem z widokiem na tereny zielone. Ten popularny wśród poznaniaków projekt mieszkaniowy to już 9 zrealizowanych budynków wielorodzinnych. W maju bieżącego roku spółka EBF Development wprowadziła do sprzedaży lokale z budynku nr 10. Powstanie 95 mieszkań o powierzchni od 29 do 74 mkw. To oznacza, że propozycja obejmuje zarówno kawalerki jak i lokale 2-, 3- i 4- pokojowe, wszystkie mieszkania z balkonami lub tarasami. Wielkim udogodnieniem będzie hala garażowa uzupełniona o miejsca postojowe naziemne. Nie zabraknie również komórek lokatorskich oraz cichobieżnych wind. Warto dodać, że EBF Development wielka wagę przykłada do jakości wykonania, a części wspólne jak np. klatki schodowe wyróżniają się estetyką i aranżacją nawiązującą do stylu hotelowego. W kontekście całego osiedla deweloper dba również o elementy małej architektury. Są skwery zielone, drogi wewnętrzne, chodniki i oświetlenie oraz przestronne i bezpieczne place zabaw. Tak również będzie w najbliższym otoczeniu nowego budynku. Ceny rozpoczynają się od 8900 zł brutto za mkw., a planowany termin zakończenia budowy to II kwartał 2024 roku.

Reduta Nowe Podolany położona jest w północnej części Poznania. Lokalizacja umożliwia dogodny dojazd do centrum miasta, jak i głównych węzłów komunikacyjnych. Rodziców zadowoli dobre zaplecze oświatowe oraz handlowo – usługowe. Miłośnicy aktywności fizycznej znajdą tu tereny zielone i rekreacyjne, a także obiekty sportowe.

 

Dodaj komentarz