Nove Dopiewo coraz bliżej zakończenia


Jeśli na parterze to z ogródkiem. Projekt Nove Dopiewo to kameralny budynek wielorodzinny z 20 mieszkaniami, a wśród nich lokale parterowe z ogródkami o powierzchni nawet 110 mkw. Inwestycja będzie gotowa już w II kwartale bieżącego roku.

 Nove Dopiewo

Nove Dopiewo to aktualnie jeden z dwóch projektów mieszkaniowych realizowanych przez spółkę Scandic Park. Na terenie gminy Dopiewo, u zbiegu ulic Konarzewska i Łąkowa powstaje kameralny, trzykondygnacyjny budynek wielorodzinny. Do dyspozycji przyszłych właścicieli będzie 20 mieszkań o powierzchni od 30 do 64 mkw., a wśród nich kawalerki, jak i lokale dwupokojowe. Mieszkania na parterze uzupełniają ogrody o powierzchni od 41 do nawet 110 mkw. Taki metraż jest rzadko spotykany przy budynkach wielorodzinnych. Umożliwia on wiele aranżacji z przykładowym miejscem zabaw dla dzieci, czy wypoczynku, a nawet małym warzywniakiem. Sposobów zagospodarowania jest wiele i zależy ona tylko od kreatywności użytkowników. Nove Dopiewo to także miejsca parkingowe. Deweloper planuje zagospodarowanie wspólnej przestrzeni rekreacyjnej dla mieszkańców projektu. Prace budowlane przebiegają zgodnie z harmonogramem. Planowane zakończenie inwestycji to już II kwartał bieżącego roku. Deweloper Scandic Park proponuje lokale w cenie już od 225 792 zł brutto za kawalerkę o powierzchni 30.72 mkw.

Dopiewo to popularna lokalizacja. Decyduje o tym bogata infrastruktura oraz sprawna komunikacja z Poznaniem. Jest tutaj dużo terenów leśnych z licznymi ścieżkami pieszo – rowerowymi oraz jezior, które umożliwiają odpoczynek, regenerację i rekreację wśród przyrody. Nie brakuje też licznych udogodnień gwarantujących komfort zamieszkiwania. Nieopodal inwestycji mieści się szkoła podstawowa, przedszkole, apteka, gabinety medyczne oraz liczne sklepy i punkty handlowo – usługowe. Działa także komunikacja podmiejska oraz kolej metropolitalna. Co istotne, w pobliżu znajduje się wjazd na autostradę A2 oraz drogi S5 i S11.

 

 

Dodaj komentarz