Norbert Krakowiak nowym zawodnikiem ebebe PSŻ Poznań


Nowym zawodnikiem ebebe PSŻ Poznań został dzisiaj Norbert Krakowiak. Żużlowiec ekstraligowego Zooleszcz GKM Grudziądz dołącza do ekipy „Skorpionów” na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu 2023 w 1. Lidze Żużlowej.

Norbert Krakowiak

Urodzony w Poznaniu niespełna 24-letni Norbert Krakowiak to zawodnik w przeszłości reprezentujący barwy klubów takich jak Falubaz Zielona Góra, Start Gniezno, Apator Toruń czy Ostrovia Ostrów Wlkp., w której stawiał swoje pierwsze żużlowe kroki. Ostatnie dwa sezony w barwach Zooleszcz GKM Grudziądz były dla zawodnika pierwszymi w seniorskiej karierze, szczególnie ostatnie rozgrywki były nad wyraz udane zakończone średnią biegową (1,515) w rozgrywkach PGE Ekstraligi.
W tegorocznych rozgrywkach PGE Ekstraligi w barwach Zooleszcz GKM Grudziądz ze względu na szeroką kadrę zespołu Norbert Krakowiak miał okazję dwukrotnie wystąpić w spotkaniach z ebut.pl Stal Gorzów Wlkp (2 pkt. w trzech startach) oraz Fogo Unią Leszno (3 pkt. w czterech startach). Zawodnik chcąc jeździć regularniej przystał na ofertę poznańskiego klubu i do końca sezonu 2023 będzie reprezentował barwy ebebe PSŻ Poznań w rozgrywkach 1. Ligi Żużlowej.

Dawid Procajło

Fot. Sandra Rejzner

Czytaj także:

Derby Wielkopolski: ebebe PSŻ Poznań zmierzy się w Ostrowie z Argedem Malesą

Dodaj komentarz