Noc w Palmiarni powraca


W piątek, 15 lipca, po raz drugi w tym roku będzie można podziwiać rośliny wieczorową porą. Podczas wydarzenia zagra również zespół Drum Work, który zabierze zwiedzających w podróż do krajów Afryki Zachodniej.

W lipcowy wieczór Palmiarnia Poznańska zaprasza do eksplorowania świata roślin. Noc w Palmiarni rozpocznie się o godz. 20:00 i potrwa do 2:00. Kasa czynna będzie do 1:30.

Kolejna edycja Nocy w Palmiarni będzie miała nieco inny klimat niż zwykle. Podczas wydarzenia wystąpi zespół multiperkusistów Drum Work. Muzycy zagrają m.in. na djembe, conga czy balafonie – charakterystycznych instrumentach zachodnioafrykańskich. Dzięki temu słuchacze będą mogli przenieść się w magiczny świat krajów Afryki Zachodniej.

Podczas koncertu wybrzmią melodie i rytmy z Gwinei, Senegalu i Wybrzeża Kości Słoniowej. Artyści przybliżą te rejony nie tylko za pomocą muzyki, lecz także sięgając do legend i podań ludowych. Afrykańskich brzmień i opowieści będzie można posłuchać od godz. 20:00 do 22:00.

Do Palmiarni warto zabrać ze sobą latarkę, aby móc w pełni korzystać z nocnych atrakcji.

Wstęp na wydarzenie jest w cenie biletu do Palmiarni. Wejściówka ulgowa kosztuje 12 zł, a normalna – 16 zł. Dla posiadacza karty OK Poznań cena biletu normalnego wynosi 12 zł. Szczegółowy cennik można znaleźć na stronie Palmiarni.

Bilety są dostępne online lub w kasie w dniu wydarzenia.

Szczegóły nocnego zwiedzania na stronie Palmiarni oraz na Facebooku. SK

Dodaj komentarz