Największy targowy rynek w Polsce – od soboty w Poznaniu!


Rekordowy konkurs

Ważnym dla wystawców punktem targów jest konkurs o medal Smaków Regionów do którego zgłosiła się rekordowa liczba, aż 90 firm. Niestety nagroda może powędrować tylko do 20 najlepszych. Jedno jest pewne – konkurencja i poziom trudności będzie na bardzo wysokim poziomie. A zwiedzający będą mogli zakupić produkty najwyższej jakości, niespotykanej w popularnych marketach.

Mini-piekarenka i warsztaty owocowo-warzywne

Najmłodsi również znajdą coś, co przykuje ich uwagę. W mini-piekarence będą mogli samodzielnie przygotować ciasto i upiec chrupiące bułeczki. A na warsztatach owocowo-warzywnych zobaczą jak przygotowuje się zdrowe koktajle i soki. Poprzez zabawę przekonają się jak powstaje chleb oraz jak smaczne mogą być przekąski z owoców.

Największe targowisko w Polsce

Wystawcy z całej Polski prezentujący najwyższej jakości produkty sprawią, że na 3 dni Międzynarodowe Targi Poznańskie zamienią się w największy rynek w Polsce. – Mamy ponad 180 wystawców, reprezentujących każdy segment branży spożywczej. Mówimy tu o napojach alkoholowych, bez alkoholowych, serach, nabiale, mięsie oraz słodyczach – mówił podczas konferencji prasowej wiceprezes Zarządu Grupy MTP, Filip Bittner.

Wydarzenie odbędzie się w Pawilonie 3A na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wejście od ulicy Bukowskiej/Grunwaldzkiej. Wstęp wolny!

Godziny otwarcia:

Sobota, 24 września 2022 w godzinach 10:00 – 18:00

Niedziela, 25 września 2022 w godzinach 10:00 – 18:00

Poniedziałek, 26 września 2022 w godzinach 10:00 – 17:00.

Fot. Hieronim Dymalski

 

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz