Najpopularniejsze teksty w Naszym Głosie Poznańskim w 2021 roku


Podsumowujemy 2021 rok w dwutygodniku i portalu „Nasz Głos Poznański” i publikujemy najpopularniejsze artykuły. Natomiast wydanie papierowe miało aż 24 wydania, które można czytać w naszym archiwum (wystarczy kliknąć).

1. Jak długo trwa kurs prawa jazdy na samochód?

W życiu wielu młodych ludzi przychodzi w końcu chęć na zrobienie prawa jazdy. Przed podejściem do ostatecznego egzaminu sprawdzającego nasze umiejętności, należy ukończyć kurs – zarówno w części teoretycznej, jak i praktycznej. Ile jednak czasu to wymaga? Ile trwa kurs prawa jazdy kat. B? Co należy po kolei zrobić? Cały artykuł tutaj (wystarczy kliknąć).

2. Jaką rybę na obiad? Dlaczego nie morszczuk!

Powiem wprost i nie jest ważne, że narażę się być może wielu kucharzom: tak naprawdę nie wiemy nic. O tym fakcie dowiedziałem się na warsztatach organizowanych przez Fundację WWF Polska. Odbywają się one w całym kraju. Powiem szczerze, trafiłem na nie zupełnie przypadkowo, bez większego przekonania, no może nawet powiem z obowiązku. Pierwsza część była teoretyczna, a druga zabawa przy garach. Adresowane są one do dziennikarzy, blogerów, ale szczególnie teoretyczna wiedza, powinna być skierowana do szefów kuchni. Cały artykuł tutaj (wystarczy kliknąć).

3. Mieszkańcy podpoznańskich gmin za gaz mają płacić więcej o 170%!

Podwyżki cen gazu nawet o 170% dotychczasowej opłaty od 1 października 2021 r. dla mieszkańców m.in. gminy Buk, Tarnowo Podgórne, Kaźmierz, Kuślin, Opalenica i Nowy Tomyśl (na obszarze tej ostatniej gminy do końca 2021 r. będzie obowiązywać jeszcze stara cena), wprowadziła spółka G.EN. GAZ ENERGIA, która ma swoją siedzibę z siedzibą w Tarnowie Podgórnym. Mieszkańcy nie kryją swojego niezadowolenia i oburzenia. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz