Najpopularniejsze drukarki hp


Drukarki HP są rekomendowanym sprzętem zarówno do biura, jak i do domu. Ceniona marka produkuje urządzenia atramentowe i laserowe. Dostępne są wygodne urządzenia wielofunkcyjne z opcją kopiowania oraz skanowania. Niezależnie od używanego modelu drukarki można liczyć na dobrą wydajność i niezawodność. Wysoka jakość wydruku mówi sama za siebie. Na jakie drukarki HP warto zwrócić uwagę?

Drukarka atramentowa HP OfficeJet Pro 7110

Drukarka została stworzona z myślą o małych i średnich biurach, ale świetnie sprawdzi się też w domu w przypadku wysokich wymagań dotyczących druku kolorowego – jej niewielkie wymiary sprawiają, że można ją postawić w dowolnym miejscu. Ekonomiczne urządzenie umożliwia tworzenie profesjonalnych materiałów w różnych formatach – od pocztówki, po A3+. E-drukarka wielkoformatowa jest przystosowana do pracy przewodowej i bezprzewodowej. Działa w oparciu o cztery osobne wkłady atramentowe, co jest znacznie korzystniejsze niż w przypadku pojedynczego wkładu kolorowego, który trzeba wymieniać, gdy w rzeczywistości kończy się tylko jeden z kolorów tuszu. Prędkość druku w czerni wynosi 15 str./min, a w kolorze 8 str./min. Drukarka HP OfficeJet Pro 7110 jest wyposażona w podajnik na 250 arkuszy. Zapewnia nawet o 50% niższy koszt wydruku w kolorze niż niejedna drukarka laserowa.

Drukarka atramentowa HP OfficeJet Pro 6230 

Drukarka HP OfficeJet Pro 6230 charakteryzuje się świetną wydajnością, a jej jedną z najważniejszych cech jest możliwość druku mobilnego, dlatego sprawdza się w biurze, domu i podróży. Jest wyposażona w kartę wi-fi. Bezprzewodowo wydrukujesz obrazy i dokumenty ze smartfonu, tabletu i komputera przenośnego. Nie jest potrzebny do tego router ani dostęp do sieci lokalnej. Maksymalny format, jaki można wydrukować to A4. Drukuje 18 str./min w czerni i 10 str./min w kolorze. Zapewnia profesjonalny wydruk. W kwestii koloru przewyższa drukarki laserowe. Czarne, oryginalne wkłady atramentowe mają dużą pojemność, dzięki czemu można zaoszczędzić, jeżeli drukuje się często i dużo. Automatyczne dwustronne drukowanie zapewnia komfort i możliwość oszczędności papieru.

Drukarka atramentowa HP DeskJet Ink Advantage 4535

Drukarka, a właściwie urządzenie wielofunkcyjne, HP DeskJet Ink Advantage 4535 umożliwia szybką konfigurację drukowania bezprzewodowego. Wykonywanie zadań z poziomu tabletu lub smartfonu jest natychmiastowe. Mobilna aplikacja HP All-in-One Printer Remote umożliwia zarządzanie zadaniami dotyczącymi druku oraz skanowania. Automatyczny druk dwustronny oszczędza papier. Niewygórowane koszty eksploatacji zapewnia tusz hp 652. Jego cenę i pojemność można sprawdzić na stronie https://www.drukuj24.pl/wklad-atramentowy-f6v25ae-black-oryginalny.html. HP DeskJet Ink Advantage 4535 to jedno z wielu urządzeń HP, do których pasuje wspomniany tusz.

Inne popularne drukarki HP

Wybór drukarki zależy od indywidualnych potrzeb, ale do popularnych urządzeń HP należy również model laserowy HP LaserJet Pro M15w, który jest polecany przedsiębiorcom. Drukuje do 18 str./min. Warta polecenia jest również wersja HP LaserJet Pro 400 M402DNE. Zapewnia szybkie drukowanie, wydajność i oszczędność energii.

Fot. Materiały prasowe

Dodaj komentarz