Najmłodsze siatkarki SKF Politechnika Poznańska na podium w Rokietnicy


Ponad 30 zespołów z różnych stron Wielkopolski wzięło udział w kolejnej edycji Turnieju Mini Lider Cup 2018 w Rokietnicy. Znakomicie zaprezentowały się siatkarki SKF Politechnika Poznańska, które prowadzone przez Dominikę Moszczyńską wywalczyły brązowe medale. Patronem medialnym klubu jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

Powiat Poznański w Turnieju Mini Lider Cup 2018 reprezentowały m.in.: UKS Puma Komorniki, UKS Kotwica Rogalinek, SP 2 Murowana Goślina, UKS Lider Rokietnica czy SKF Politechnika Poznańska. A oprócz zespół z Wielkopolski w Rokietnicy zameldowały się z drużyny z woj. lubuskiego i pomorskiego.

– Nasz pierwszy zespół w składzie Julia Wawrzyniak, Dominika Łopatka, Wiktoria Kłosowska po bardzo dobrych zawodach finiszował na trzecim miejscu, a druga ekipa Alicja Wiza i Hanna Janiak zajęła szóste miejsce. Jest to dla nas kolejny element przygotowań do zmagań w Kinder+Sport. Cieszymy się, że praca dziewczyn z trenerką przekłada się na coraz lepsze wyniki w zawodach sportowych. Podziękowania należą się rodzicom za wsparcie i doping podczas turnieju – mówi Michał Sułkowski z SKF Politechnika Poznańska.

Występ zespołu SKF w zawodach w Rokietnicy realizowany był w ramach zadania „Młodzieżowe Centrum Sportu przy SKF KS Poznań” współfinansowanego przez Wydział Sportu Miasta Poznania. Głównym przewoźnikiem klubu jest firma Fox-Travel, a patronem medialnym portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj.

www.facebook.com/naszglospoznanski/

 

fot. SKF KS Poznań, UKS Lider Rokietnica

Dodaj komentarz