Najciekawsze poznańskie licytacje WOŚP


W tym roku wśród internetowych aukcji dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znalazło się kilka wyjątkowych ofert. Swoje propozycje przedstawił m.in. prezydent miasta, dyrektorka Zoo czy półfinalistka tegorocznego Australian Open, Magda Linette.

WOŚP w Poznaniu

„Pomorsuj z prezydentem Jackiem Jaśkowiakiem” – w taki sposób tegoroczny finał WOŚP postanowił wesprzeć prezydent Poznania. Wylicytować można wspólne morsowanie z saunowaniem w „Centrum morsów” w poznańskim Strzeszynku. Taka forma aktywności może wzmocnić odporność i poprawić jakość zdrowia. Z uwagi na rozmiary sauny zwycięzca licytacji może przyjść na spotkanie sam lub w towarzystwie maksymalnie 2 osób. Licytować można pod tym linkiem.

Morsowanie to nie jedyna aktywność, jaką wystawił na aukcje Jacek Jaśkowiak. Prezydent Poznania zaprasza także do wspólnego posadzenia drzewa w parku im. F. Chopina. Będzie to tulipanowiec amerykański – uzupełni on kolekcję tych zjawiskowych roślin na terenie parku. To szybko rosnący gatunek o wyjątkowych, ozdobnych liściach. Aukcja trwa do 7 lutego pod tym linkiem.

Na wspólne zwiedzanie Centrum Szyfrów Enigma zaprasza Mariusz Wiśniewski, zastępca prezydenta miasta. To okazja na odwiedzenie unikatowego miejsca, w którym można bliżej poznać historię złamania szyfru Enigmy przez polskich matematyków. Ponadto zwycięzca licytacji wraz z zastępcą prezydenta udadzą się na wspólny obiad do jednej z poznańskich restauracji serwującej kuchnię wielkopolską. Licytować można pod tym linkiem.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz