Na Naramowicach i na Ratajach


Kilkadziesiąt gotowych do odbioru lokali proponuje Grupa Inwest w ramach zakończonych w ostatnim czasie projektów mieszkaniowych. Oferta skierowana jest zarówno do singli, par, jak i rodzin.  

 

Deweloper Grupa Inwest to już 5 lat działalności na rynku poznańskim. W tych latach to już ponad 800 wybudowanych mieszkań. To także 3 zakończone niedawno projekty mieszkaniowe, a tym samym lokale gotowe do odbioru. Dla klienta to możliwość dokładnego obejrzenia nieruchomości, układu pomieszczeń i pierwszych przymiarek do ich aranżacji. Na Naramowicach, przy ulicy Czarnucha powstał budynek wielorodzinny ze 159 lokalami o powierzchni od 25 do 107 mkw. a wśród nich zarówno kawalerki jak i mieszkania 2-, 3-, 4- i 5 – pokojowe. Te największe lokale to mieszkania dwupoziomowe. Dużym udogodnieniem jest podziemna hala garażowa, którą uzupełniają naziemne miejsca postojowe. Właściciele mieszkań na parterze mają do dyspozycji ogródki a pozostałe lokale – przestronne balkony. Dostępne są także windy oraz komórki lokatorskie o powierzchni nawet 10 mkw. Horyzont Naramowice to aktualnie 21 wolnych lokali o metrażu od 56 do 72 mkw. Ceny rozpoczynają się od 7800 złotych brutto za mkw. Warto zwrócić uwagę, że Naramowice to obecnie dobra komunikacja z centrum miasta, a to dzięki nowej trasie tramwajowej. To także zaplecze handlowo – usługowe oraz liczne tereny rekreacyjne.

Nova Łacina

Z kolei na Ratajach, przy ulicy Niemena 6 zakończono niedawno realizację II etapu projektu Nova Łacina. Powstał budynek wielorodzinny ze 236 mieszkaniami o powierzchni od 25 do 78 mkw., a wśród nich kawalerki oraz lokale 2- i 3- pokojowe. Do dyspozycji mieszkańców jest dwupoziomowa hala garażowa, windy oraz komórki lokatorskie. Lokale na parterze uzupełnione są o ogródki, a na ostatnim piętrze o przestronne tarasy. W ofercie pozostało jeszcze 55 mieszkań o powierzchni od 30 do 71 mkw. Tu cena to rozpoczyna się od 7990 złotych brutto za mkw. Położenie inwestycji w pobliżu terenów rekreacyjnych Jeziora Maltańskiego gwarantuje możliwość codziennej aktywność fizycznej ze względu na liczne trasy rowerowe i biegowe oraz Termy Maltańskie. Lokalizacja zapewnia również bardzo szybką komunikację z centrum i innymi częściami miasta (tramwaj i autobus) oraz sprawny dojazd do autostrady A2. W pobliżu funkcjonuje także największa w Poznaniu Galeria Posnania.

Nasza aktualna oferta to bogaty wybór gotowych lokali w zakończonych i częściowo zamieszkanych inwestycjach. Mieszkańcy chwalą sobie lokalizację oraz nowoczesne rozwiązania, które wpływają na ich komfort i bezpieczeństwo. Wszystkim zainteresowanym proponujemy prezentacje, czyli najlepszy sposób na realną ocenę wielkości pomieszczeń czy standardu wykończenia – mówi Mateusz Glema z poznańskiego biura sprzedaży Grupy Inwest.

Wilda Corner

Uzupełnieniem oferty dewelopera jest ostatni, dwupoziomowy apartament na terenie również zakończonej inwestycji Wilda Corner. Jego powierzchnia to 86 mkw., z tarasem 58 mkw., a w cenie 1.050.000,00 złotych brutto. Deweloper zapowiada również nowy projekt. Przy ulicy Jasielskiej na Podolanach powstaną 374 mieszkania, a wśród nich lokale od kawalerek po 5- pokojowe, w tym dwupoziomowe z antresolą. Sprzedaż i rozpoczęcie prac budowlanych ruszy jeszcze w tym kwartale.

 

Dodaj komentarz