Na basen, lodowiska i korty za złotówkę? To możliwe!


– Zapraszamy wszystkich poznaniaków i poznanianki, którzy rozliczają PIT w naszym mieście – mówi Łukasz Miadziołko, dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji. – Zniżki proponowane w programie OK Poznań warto wykorzystać aktywnie, a najlepszym sposobem są odwiedziny na naszych obiektach albo start w maratonie. Tych, którzy wolą kibicowanie, ucieszy z pewnością bonus związany z mityngiem lekkoatletycznym.

Warto rozliczyć PIT w Poznaniu!

Prawie połowa każdego podatku PIT odprowadzonego przez mieszkańców miasta może wrócić do Poznania. Aby podziękować tym, którzy rozliczają się na rzecz stolicy Wielkopolski, miasto uruchomiło program OK Poznań z licznymi zniżkami i korzyściami dla podatników. Mogą z niego korzystać wszyscy, którzy mieszkają w Poznaniu i wskazali to miasto jako miejsce rozliczania podatków.

Wpływy z PIT to ważna kwota w budżecie – pieniądze z podatków pozwalają zmieniać miasto na lepsze. Dzięki nim mieszkańcy Poznania mogą korzystać z nowoczesnych i ekologicznych tramwajów i autobusów, budowane są nowe drogi i chodniki, szkoły i przedszkola, parki i zieleńce, organizowane są bezpłatne wydarzenia, otwarte dla wszystkich mieszkańców. AW

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz