Na basen, lodowiska i korty za złotówkę? To możliwe!


Aż dziesięć wejść za złotówkę na miejskie pływalnie, lodowiska oraz korty tenisowe – to wyjątkowa oferta od Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji dla wszystkich użytkowników programu OK Poznań. Wystarczy płacić podatki w Poznaniu, by do niego przystąpić i korzystać z dziesiątek zniżek.

basen Chwiałka

Rozliczenie PIT-ów w Poznaniu to wiele korzyści dla podatników. Od roku funkcjonuje miejski program OK Poznań – Osobista Karta Poznańska. Zawiera szeroką ofertę zniżek, które dostępne są dla osób mieszkających w Poznaniu i tu rozliczających swoje podatki. Wśród nich znajduje się m.in. wyjątkowa propozycja Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji.

Każdy użytkownik OK Poznań w ciągu roku może skorzystać z puli 10 wejść za złotówkę na obiekty POSiR. Zniżka obowiązuje na basenach (krytych i letnich), lodowiskach oraz kortach tenisowych Młodzieżowego Ośrodka Sportowego. Dodatkowo – dzięki uczestnictwu w programie – można uzyskać dostęp do 25 proc. zniżki na udział w Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza oraz 25 proc. zniżki na zakup biletu na Memoriał Czesława Cybulskiego w lekkoatletyce.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz