My Name Is Poznan po raz drugi i koncertowo


Pod koniec marca tego roku ukazał się album „My Name Is Poznan” prezentujący mniej znaną poznańską scenę muzyczną. Na konkurs „Studio Otwarte” wpłynęło wówczas ok. 250 zgłoszeń. 13 czerwca jest ostatni dzień zgłoszeń do drugiej edycja tego projektu. Najlepszych kompozycji będzie można posłuchać na płycie wydanej nakładem jednej z wiodących wytwórni płytowych.


Miasto Poznań wraz z Fundacją ART Fidelis zapraszają na drugą edycję projektu „Studio Otwarte”. Konkurs, podobnie jak jego pierwsza odsłona, skierowany jest do twórców i wykonawców muzyki. Mogą oni mieszkać w Poznaniu, uczyć się tu, ale na pewno powinni czuć związek ze stolicą Wielkopolski.

„My Name Is Poznan” to okazja, by odkurzyć szufladę, przejrzeć twarde dyski komputerów i wejść z tym materiałem do profesjonalnego studia nagrań, gdzie z pomocą najlepszych realizatorów piosenka nabierze ostatecznego kształtu. Warunkiem jest przesłanie do 13 czerwca propozycji utworów w dowolnej formie audio (nagranie demo, z domu, z próby itp.). Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie www.mynameispoznan.pl.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz