msDrop.com organizuj ulubione PORADNIK


Na to wszyscy czekaliśmy. Zwykłe „Ulubione” wreszcie uporządkowane i zaprezentowane tak jak lubisz, dostępne on-line z każdego miejsca. Ruszyła wersja Beta unikalnego, bezpłatnego systemu gromadzenia, porządkowania i udostępniania linków do stron internetowych, zdjęć, filmów, artykułów, dokumentów.

Lista ulubionych sprzedawców z ebaya, konkretne aukcje, czy wyszukiwania, filmy video do których chętnie wracasz, zdjęcia w sieci, linki do ulubionych blogów, serwisów, wszelkie dokumenty dostępne online, setki rozmaitych materiałów z serwisów, skróty, notatki… Jak to wszystko uporządkować? Z pomocą przychodzi msDrop.com. Uporządkuj Internet po swojemu, dla siebie, choć jeśli chcesz swoje kolekcje możesz udostępnić innym.

Łatwe dodawanie
Dodawanie elementów do systemu jest wyjątkowo łatwe, wystarczy, że z dowolnej strony www przeciągniesz i upuścisz wybrany link tekstowy lub zdjęcie, albo zaznaczony fragment tekstu na okno przeglądarki z otwartym systemem msDrop.com. Złap, przeciągnij, upuść w wybrane miejsce i gotowe! Jeśli uznasz że nie gotowe – przesuń, powiększ, obróć…

Łatwa kompozycja
Organizuj i personalizuj swoją kompozycję tak jak chcesz. Możesz wybrać jeden ze standardowych stylów, które oferuje system lub stworzyć własny, oryginalny styl. Łatwo porządkuj linki w folderach i podfolderach, dodawaj opisy i notatki, teraz na pewno nic Ci się nie zgubi, a każdy link będzie czytelny!

Dziel się zasobami
To Ty decydujesz, które foldery i w jaki sposób będą udostępniane, w zależności czy chcesz podzielić się kolekcją tylko z wybranymi znajomymi, czy z całym światem, a które foldery będą miały charakter prywatny.

Praca w grupie
Do współpracy możesz zaprosić przyjaciół z którymi dzielisz pasję. Możecie w łatwy sposób wspólnie tworzyć kolekcję linków do potrzebnych Wam materiałów.

Spróbuj już teraz!
Większość funkcji systemu działa bez potrzeby rejestracji i logowania się, a na stronie głównej czeka na Ciebie zestaw testowych elementów…

 

Dodaj komentarz