Moc kamperów (ZDJĘCIA)


16 premier i kilkadziesiąt nowości na rok 2021, więcej wystawców i więcej marek – targi Caravans Salon Poland w tym roku zapowiadają się rekordowo, tak samo jak o rekordowym roku mogą mówić producenci kamperów i przyczep. Impreza rozpoczęła się dzisiaj na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Zobacz zdjęcia.

Branża caravaningu miała bardzo dobry rok, ponieważ z powodu pandemii wiele osób przypomniało sobie o swobodzie, jaką daje podróżowanie kamperem, połączonej z możliwością izolacji od innych. Na tegorocznych targach Caravans Salon zaprezentuje się ok. 50 marek. Powierzchnia wystawiennicza jest niemal dwa razy większa niż rok temu.

Co nowego?

Szczególnie imponująco zapowiadają się debiuty dwóch luksusowych marek produkujących kampery. Pierwszą z nich jest Concorde, znany i ceniony producent kamperów klasy premium. Duże i bardzo luksusowo wyposażone pojazdy to prawdziwe mieszkania na kołach. Na Caravans Salon zobaczymy dwa pojazdy niemieckiego producenta: Credo 840L oraz Charisma 920 G z garażem na mały samochód!

Nie inaczej wygląda oferta marki Niesmann+Bischoff, która także debiutuje w Polsce. To również kampery klasy premium, a oprócz premiery samej marki, odbędzie się również premiera nowego modelu – iSmove.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz