Mikael Ishak zostaje w Lechu Poznań!


To piłkarski hit i bardzo ważna wiadomość dla wszystkich kibiców Kolejorza. Mikael Ishak zostaje w ekipie mistrzów Polski na dłużej! Kapitan związał się z klubem na kolejne dwa lata, czyli do 30 czerwca 2025 roku. Podpisanie nastąpiło w nietypowym miejscu i czasie, bo w trakcie otwarcia Centrum Badawczo-Rozwojowego Akademii Lecha Poznań we Wronkach.

Ishak

To było wielkie zaskoczenie dla wszystkich gości, którzy zjechali na uroczystość, która odbyła się we wtorkowe popołudnie. Na koniec części oficjalnej czekała bowiem niespodzianka nie tylko dla osób będących na miejscu, ale całej rodziny Kolejorza. Na scenie pojawił się bowiem Mikael Ishak, który w towarzystwie prezesa i właściciela klubu Piotra Rutkowskiego, a także dyrektora sportowego Tomasza Rząsy złożył podpis pod nowym kontraktem, który obowiązywać będzie do 30 czerwca 2025 roku.

Dotychczasowa umowa wygasała za pół roku. Media w ostatnim czasie sporo spekulowały, że jest niemal pewne, że Szwed opuści Bułgarską i skorzysta z zagranicznej oferty. – Już w ostatnich okienkach transferowych Mikael miał atrakcyjne finansowo propozycje. Odrzucaliśmy je, bo wiedzieliśmy, że chcemy go zatrzymać do końca kontraktu, gdyż jest dla nas bezcenny. To miała być podobna droga do tej, jaką wcześniej przeszedł Christina Gytkjaer, który do ostatniego dnia dawał nam jakość i gole. Tutaj jednak prowadziliśmy rozmowy i nie poddawaliśmy się, choć doskonale zdawaliśmy sobie sprawę ze skali trudności, jaka przed nami stoi. Tym bardziej z dumą możemy dziś ogłosić, że Mikael Ishak zostaje z nami na kolejne dwa lata – mówi właściciel i prezes Lecha Piotr Rutkowski.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz