Masz APETYT NA AZJĘ? Nie może Cię tu zabraknąć.


Wystawcy z całej Polski zabiorą Was w kulinarną podróż dookoła Azji! Na miejscu pojawi się również strefa słodkości, ryneczek z oryginalnymi produktami prosto z dalekiego Wschodu oraz strefa piw rzemieślniczych. Z okazji Dnia Kobiet przygotowano również specjalną strefę dla pań. Wydarzenie o nazwie „Apetyt na Azję” odbędzie się 7 i 8 marca w Concordia Design w Poznaniu. Patronat sprawuje Nasz Głos Poznański.

Wyjątkowa przestrzeń dla miłośników dobrego, różnorodnego jedzenia na terenie Concordia Design, w samym centrum Poznania.

Jesteście fanami klasyki czy cenicie sobie niebanalne smaki? Wystawcy zrobią co mogą, by rozkochać w sobie nawet najbardziej wymagające podniebienia. Kuchnia chińska, koreańska czy wietnamska? Festiwal azjatycki to idealna okazja do spróbowania dań z różnych zakątków Azji. Co powiecie na oryginalne chińskie  pierożki, zupę Pho czy genialne indyjskie curry?  Dla miłośników deserów przygotowano strefę słodkości! Organizatorzy zapraszają na oryginalną baklavę, lody tajskie i wiele, wiele innych.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz