Mariola Gawrońska zwyciężczynią I Dębieckiego Nordic Walking


Na poznańskim Dębcu odbyła się I edycja Nordic Walking. W marszu z kijkami wzięli udział okoliczni mieszkańcy, a nad całością czuwała profesjonalna instruktor.

Impreza odbyła się 2 sierpnia i trwała prawie dwie godziny. Podobnie jak pogoda, dopisały humory uczestników. Pod koniec marszu zostały rozlosowane nagrody. Konkurs wygrała Mariola Gawrońska, która już zapowiedziała udział na kolejnej edycji.
– Bardzo podoba mi się inicjatywa Nordic Walkingu zorganizowana przez Red Park. Dobrze, że jest to impreza dostępna dla wszystkich lokalnych mieszkańców Dębca. Na kolejne spotkanie na pewno wezmę swoich sąsiadów – zapowiedziała zwyciężczyni. Nagrodą główną był profesjonalny sprzęt do nordic walking, a pozostali uczestnicy otrzymali krokomierze.
Roma Pikulska z RED – Real Estate Development, który zrealizował inwestycję Red Park, już zapowiedziała, że w ramach nawiązywania relacji z lokalnym otoczeniem niebawem odbędą się kolejne edycje.
– Cieszymy się, że taka forma przypadła mieszkańcom do gustu. Planujemy w najbliższym czasie jeszcze dwie edycje Dębieckiego Nordic Walking. Pierwsza odbędzie się w ostatni weekend sierpnia, a kolejna we wrześniu. Już teraz zapraszamy zainteresowane osoby – mówi Roma Pikulska, marketing manager w Red Park.

Dodaj komentarz