Marcin Groć nowym trenerem SKF Politechniki Poznańskiej


Współtwórca sukcesów siatkarek UKS Czwórka Piła trener Marcin Groć w zbliżającym się sezonie poprowadzi drugoligowy zespół SKF Politechnika Poznańska. Drużyna w nowym składzie zaprezentuje się fanom podczas IX Ogólnopolskiego Turnieju Otwarcia Sezonu w piłce siatkowej kobiet, który w dniach 2-3 września odbędzie się w stolicy Wielkopolski.

– Praca w tym klubie to dla mnie, jako trenera siatkówki krok do przodu. Żeby się rozwijać musimy sobie podnosić poprzeczkę i jasno stawiać cele. Konkretny cel wymusza konkretną motywację. SKF Politechnika Poznańska to klub ludzi z pasją, a pasja jak wiadomo rodzi profesjonalizm. Cieszę się, że będą mógł pracować z zespołem ambitnym i z dnia na dzień rosnącym w siłę. Jestem dumny z bycia członkiem tej załogi – mówi nowy trener poznanianek, Marcin Groć.

Nowy szkoleniowiec poznanianek znany jest z pracy w Siatkarskim Ośrodku Szkolnym przy Gimnazjum nr 4 w Pile i sukcesów z zespołami UKS Czwórka Piła. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu i ma 33 lata.

Przypomnijmy, że w zbliżającym się sezonie 2017/2018 w rozgrywkach II ligi siatkarki SKF Politechniki Poznańskiej, którym patronuje dwutygodnik i portal „Nasz Głos Poznański”, będą rywalizować w grupie I z zespołami: UKŻPS COCCODRILLO Kościan, E.Leclerc Orzeł Elbląg, KS Spójnia Stargard, TPS Czarni Słupsk, WTS KDBS Bank Włocławek, KS Murowana Goślina, APS Rumia, Enea PTPS II Piła i SMS Police. Runda zasadnicza II ligi kobiet rozpocznie się 7 października, a zakończyć się najprawdopodobniej 17 marca 2018 roku.

POLECAMY MATERIAŁY (wystarczy kliknąć):

SKF Politechnika Poznańska poznała rywali w II lidze

Nasz Głos Poznański nadal z SKF KS Politechnika Poznańska

SKF Politechnika Poznańska w finale Kinder+ Sport

Puchar dla kadetek SKF Politechniki Poznańskiej

Historyczny sukces SKF Politechnika Poznańska

Przypomnijmy, że klub SKF Politechnika Poznańska wspierany jest finansowo przez Wydział Sportu Miasta Poznania. Patronem medialnym jest dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

Tomasz Woźniak, fot. archiwum NGP

 

Dodaj komentarz