Ługańską jednym pasem, Szamarzewskiego bez chodnika


Kierowców i pieszych czekają od wtorku kolejne utrudnienia na poznańskich ulicach. Ograniczeń w ruchu należy podziewać się na ulicy Ługańskiej. W rejonie skrzyżowania z ulicą Ostrowską zostanie przeprowadzone remont nawierzchni jezdni. Zniszczona nawierzchnia jezdni zostanie sfrezowana a następnie zostanie ułożona nowa warstwa asfaltobetonu. Wyłączony z ruchu zostanie jeden pas jezdni. Ruch sterowany sygnalizacją świetlną odbywać się będzie jednym pasem ruchu.
W środę rozpocznie się remont chodnika po północnej stronie ulicy Szamarzewskiego na odcinku od ulicy Wawrzyniaka do ulicy Polnej. Prace będą prowadzone do 31 października. W trakcie prac remontowych chodnik zostanie wyłączony z ruchu. Ruch pieszych odbywać się będzie chodnikiem po południowej stronie ulicy.

3 komentarze

 1. Jan pisze:

  Zobaczymy co wsypia w te wielkie donice porobione wokół drzew! Pewnie „ala korę” czyli pomielone gałązki! Jak to wygląda po kilku miesiącach to można zobaczyć na wielu ulicach(Wawrzyniaka, Słowackiego) -chwasty i kupy po psach!

  A po drugiej stronie Szamarzewskiego to na kostkę nie ma bo by trzeba było strefę zamknąć na kilka dni a to juz straty dla budżetu! WSTYD!!!

 2. Piciu pisze:

  Ot, poznańska rzetelność

 3. Niezadowolony Mieszkaniec pisze:

  Nie wiem kto odpowiada za ten remont chodnika , ale zobaczcie i przekonajcie się sami – na Szamarzewskiego na odcinku od Polnej do Wawrzyniaka kostka została ułożona pod same budynki tylko w jednym miejscu na Szamarzewskiego 27 pod budynek wylano beton !!!! Jak to wygląda !!! Oszczędności czy co ??? Może zabrakło już kostki ??? ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA TEGO ARTYSTYCZNEGO DZIEŁA ul.SZAMARZEWSKIEGO 27 ! Fachowcy od kostki do programu USTERKA TVN .

Dodaj komentarz