List otwarty właściciela Warty Poznań, Bartłomieja Farjaszewskiego


Zachęcamy do zapoznania się z listem otwartym właściciela klubu, Bartłomieja Farjaszewskiego na temat bieżącej sytuacji Warty Poznań S.A.

Bartłomiej Farjaszewski

Szanowni Państwo, drodzy Kibice Warty Poznań,

Ostatnie tygodnie to bardzo intensywny czas dla całego klubu. W środę został opublikowany komunikat na temat aktualnej sytuacji oraz planów na najbliższe dni i tygodnie. Wiem, że jest to niezwykle trudny okres dla zawodników, kibiców i całej społeczności skupionej wokół Warty Poznań. Dlatego w niniejszym liście chcę ustosunkować się do najważniejszych kwestii dotyczących przyszłości Zielonej Rodziny oraz przedstawić moje spojrzenie na sytuację, w której znalazła się Warta Poznań.

Za nieco ponad dwa miesiące minie 6 lat mojej obecności w Warcie Poznań. Od samego początku traktowałem klub jako projekt społeczny, który spełnia niezwykle istotną rolę w naszym regionie. Warta ujęła mnie swoją niesamowitą historią i dziedzictwem, a także pasją ludzi, którzy towarzyszyli klubowi od samego początku. Zaangażowałem się w projekt, który był na krawędzi upadku. Dziś mogę powiedzieć otwarcie – jestem Warciarzem i dobro klubu ma dla mnie wartość nadrzędną.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz