Ze względu na oddanie do użytku nowej infrastruktury, przejazd i przejście w miejscu starego śladu ul. Golęcińskiej zostaną zlikwidowane na stałe. Podobne prace przewidziane są również na terenie starego przejazdu w ciągu ul. Lutyckiej. Rozbiórka w tej lokalizacji także rozpocznie się w poniedziałek, 4 sierpnia. Nie będzie miała jednak wpływu na ruch pojazdów czy pieszych, gdyż aktualnie przejazd ten jest niedostępny. Docelowo do dyspozycji kierowców będzie nowy wiadukt w ciągu ul. Lutyckiej – nad torami kolejowymi i ul. Podolańską. Natomiast dla pieszych i rowerzystów powstaje osobna kładka, równoległa do wiaduktu samochodowego. PIM/AW
Fot. PIM