Lech Poznań zagra sparing z Hansą Rostock


Lech Poznań poinformował, że w sobotę 21 stycznia o godzinie 14:00 na stadionie przy Bułgarskiej zmierzy się z niemiecką Hansą Rostock. Informacje dotyczące wejścia kibiców na trybuny zostaną podane w osobnym komunikacie.

– Już wcześniej informowaliśmy, że dwa pierwsze sparingi odbędą się w trakcie zgrupowania w Dubaju. 7 stycznia mistrzowie Polski zagrają z jednym z lokalnych klubów ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, a trzy dni później przeciwnikiem będzie Eintracht Frankfurt, czyli zwycięzca Ligi Europy z poprzedniego sezonu i klub, który zagra w lutym w 1/8 finału Ligi Mistrzów z włoskim SSC Napoli. Natomiat po powrocie do Polski rywalem Kolejorza będzie inny niemiecki klub – Hansa Rostock, która aktualnie zajmuje dziewiąte miejsce w 2. Bundeslidze – informuje rzecznik prasowy klubu, Maciej Henszel.

Dokumenty dotyczące meczu zostały już podpisane, znana jest już także dokładna data. Sparing odbędzie się w sobotę, 21 stycznia o godzinie 14:00 na stadionie przy Bułgarskiej. Warto dodać, że dwie godziny wcześniej na bocznym boisku rywalizować będą rezerwy obu klubów.

Dodaj komentarz