Lech Poznań pozyskał napastnika


Dzisiaj po południu piłkarzem Lecha Poznań został Bryan Fiabema, który przechodzi na zasadzie transferu definitywnego z Realu Sociedad San Sebastian. 21-letni norweski napastnik podpisał kontrakt 3+1, czyli do 30 czerwca 2027 roku z opcją przedłużenia o 12 miesięcy.​

Bryan Fiabema

Młody zawodnik przyleciał do stolicy Wielkopolski w poniedziałek tuż przed północą. Nazajutrz rozpoczął testy medyczne, które przeciągnęły się do środy, bo ostatnie badanie miał zaplanowane tego dnia o godzinie 13. Z kolei o 15.30 złożył podpis pod umową z Kolejorzem i stał się formalnie zawodnikiem naszego klubu.

– Bryan Fiabema przychodzi do nas, żeby wzmocnić rywalizację w ataku. To piłkarz, który w ofensywie może występować na wszystkich pozycjach. Widzimy w nim potencjał, liczymy na jego piłkarski rozwój u nas. Jest szybki, przebojowy, dynamiczny. To etatowy reprezentant juniorskich i młodzieżowych kadr Norwegii, w czerwcu zagrał w drużynie narodowej U-21 i strzelił gola Danii. Kilka lat spędził w londyńskiej Chelsea, a ostatni rok w Realu Sociedad – mówi dyrektor sportowy Lecha, Tomasz Rząsa.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz