Lech – Legia już w niedzielę


Lech Poznań już 1 października podejmie przy Bułgarskiej Legię Warszawa. Atmosfery, tła i historii tych spotkań nie opiszą żadne słowa, to trzeba przeżyć.

NAJPIERW SPRZEDAŻ ZAMKNIĘTA

Nie od dziś wiadomo, że najlepiej kibicuje się w gronie najbliższych. Przygotowano więc specjalną ofertę dla wszystkich kibiców posiadających karnet Sezon 2017/18 oraz Jesień17. Normalne bilety na to spotkanie kosztować będą 70 złotych (Strefa B) oraz 100 (Strefa A). 18 września o godzinie 9:00 uruchomiona została sprzedaż zamknięta, w której karnetowicze mogli kupić aż cztery bilety dla osób, z którymi chcą dopingować Kolejorza podczas hitowego meczu Lotto Ekstraklasy!

Sprzedaż otwarta dla wszystkich kibiców rozpoczęła się 21 września o godzinie 9:00.

Mieliśmy dla Czytelników cztery pojedyncze bilety. Konkurs, w którym pytaliśmy o to, kto był pierwszym lechitą, który z powodu służby wojskowej musiał zagrać w ekipie „wojskowych”? (odpowiedź: Henryk Skromny), trwał do 27 września do godz. 20. Laureatom, po potwierdzeniu przez nich skorzystania, wyślemy mailem bilety  do wydrukowania!

Zobacz inne nasze konkursy kliknij tutaj.

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj.

www.facebook.com/naszglospoznanski/

 

WEJDZIESZ BEZ KARTY KIBICA

Już nie musisz martwić się brakiem plastikowej Karty Kibica! Teraz przy zakupie biletu we wszystkich kanałach sprzedaży musisz podać jedynie swoje imię, nazwisko i numer PESEL, a przy kołowrotku mieć przy sobie oprócz wejściówki jedynie dowód tożsamości. Od tej rundy wizerunek Twojej twarzy nie jest już wymagany!

Kupując wejściówkę przez Internet, posiadanie plastikowej karty kibica nie jest wymagane. Wystarczy skorzystać z prostego systemu Print@Home i wydrukować swój bilet samodzielnie na domowej drukarce. Instrukcja jak kupić bilet przez internet znajduje się tutaj >>>

Możesz również skorzystać z aplikacji mobilnej Lech Bilety, dzięki której kupisz w kilku krokach wejściówkę na mecz i przy użyciu jedynie telefonu wejdziesz na trybuny INEA Stadionu. Co ważne, za bilet zapłacisz nie odrywając rąk od swojego smartfona, bo narzędzie wykorzystuje najnowocześniejsze metody e-płatności dostarczone przez PayU. Prawda, że proste? Zatem do dzieła!

Aplikację mobilną Lech Bilety ściągniesz tutaj , a więcej informacji o aplikacji Lech Bilety znajdziesz tutaj >>> oraz w dziale pomocy FAQ >>>

GDZIE KUPISZ?

Bilety kupisz przez Internet na tej stronie, a także w kasach INEA Stadionu, sklepie klubowym w Galerii Pestka, Posnanii, Avenidzie, Kupcu Poznańskich oraz na stoisku klubowym w Galerii Malta i we wszystkich Punktach Partnerskich (w tym w punktach STS i salonikach Kolporter). Sprawdź:

PUNKTY SPRZEDAŻY BILETÓW

Kupując wejściówkę przez Internet, posiadanie plastikowej karty kibica nie jest wymagane. Wystarczy zalogować się na konto i w momencie zakupu wybrać sposób dostarczenia wydruk samodzielny.

Godziny pracy kas INEA Stadionu:
poniedziałek – piątek 9:00 – 17:00
soboty 10:00 – 15:00

W dni meczowe:
poniedziałek – piątek od 9:00
sobota, niedziela od 10:00

 

 

 

Dodaj komentarz