Lech chce osłodzić koniec wakacji


Zanim uczniowie wrócą na lekcje, a na szkolnych korytarzach zadzwoni pierwszy dzwonek, w dniu meczu z Cracovią (niedziela, 31 sierpnia) pożegnamy wakacje pod INEA Stadionem. Od godziny 14:00 w Strefie Sportu na wszystkich czekać będzie cała parada atrakcji. Poza grami i zabawami przygotowanymi przez Lech Poznań Football Academy, każdy uczeń, który 1 września wraca do szkoły, otrzyma przy Bułgarskiej niebiesko-białą wyprawkę.

Lech - Pogoń049

Pożegnanie na słodko

Tym razem atrakcje będą związane nie tylko z piłką. Jedna dosłownie osłodzi zakończenie wakacji. To niebieska wata cukrowa, której będzie można smakować do woli. Świetną zabawę gwarantują też dmuchany zamek i zjeżdżalnie, ulubione miejsce do szaleństw wszystkich gzubów.

I na sportowo

W Strefie Sportu spotkacie też trenerów Akademii Lecha Poznań. Pod ich okiem prowadzone będą piłkarskie gry i zabawy oraz konkursy. U szkoleniowców będzie można również zaczerpnąć informacji o możliwościach treningu w Lech Poznań Football Academy. W przerwie między kolejnymi dryblingami dzieci odwiedzą dwaj zawodnicy Kolejorza.

A potem prosto na mecz!

Po zabawach i frajdzie nadejdzie czas na wielkie emocje na boisku. Pożegnanie wakacji pod INEA Stadionem zakończy się 15 minut przed pierwszym gwizdkiem spotkania Lech Poznań – Cracovia (początek meczu o 18:00). Każdy kibic do 12. roku życia, który odwiedzi przed meczem Strefę Sportu, otrzyma bilet i na trybunach zamelduje się za darmo!

Dodaj komentarz