Łatwiej i wygodniej na Poznańskim Jarmarku Świątecznym


W związku z ogromnym zainteresowaniem Poznańskim Jarmarkiem Świątecznym od najbliższego weekendu MTP wprowadza ułatwienia – dodatkowy parking i kolejny punkt odbierania kaucji za ceramiczne kubki.

Poznanski Jarmark Swiateczny

Już od najbliższego weekendu uruchomiony zostanie drugi punkt oddawania kubków po grzanym winie. Aby usprawnić pracę, zwiększona zostanie również obsługa tych punktów. Kaucję można odebrać w gotówce lub bezpośrednio na kartę, co przyspiesza obsługę. Dla zabieganych istnieje również opcja zakupu napojów w jednorazowych papierowych kubkach.

Niezmiennie zachęcamy  do dojazdu na jarmark komunikacją miejską – przystanek tramwajowy Dworzec Zachodni znajduje się naprzeciwko głównego wejścia na imprezę. Na przystanku tym zatrzymuje się specjalny świąteczny tramwaj linii 24, łączący wszystkie jarmarki odbywające się w ramach Betlejem Poznańskiego..

Dodatkowo, dla osób zmotoryzowanych, w najbliższy weekend otwarty zostanie parking na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wjechać na niego można bramą nr 7 od ul. Bukowskiej (naprzeciwko Hotelu Sheraton). Będzie on działał w weekendy (w piątki w godz.15:00-21:00, w soboty i niedziele w godz. 11:00-21:00).

W najbliższy weekend (2-4 grudnia) Poznańskiemu Jarmarkowi Świątecznemu towarzyszyć będzie Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych, gdzie będzie można kupić oryginalne prezenty na święta – rękodzieło, ceramikę, biżuterię czy dekoracje. Festiwal odbywać się będzie w Poznań Congress Center.

Fot. Monika Pasieczna i Piotr Pasieczny / FOTOBUENO

Dodaj komentarz