Ladies Night w Cinema City


Co się dzieje, gdy dla singielki trójkąt miłosny to za mało? Zobacz podczas Ladies Night w Cinema City.

W czwartek, 28 września, o godz. 19.30 odbędzie się pierwsza, powakacyjna edycja „Ladies Night” – cyklicznej imprezy dla pań z filmowym pokazem przedpremierowym i mnóstwem konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. W tym miesiącu pokazana zostanie komedia romantyczną „Wszyscy moi mężczyźni” z genialną Reese Witherspoon w roli singielki, która szukając tego jedynego, wikła się w mnóstwo zabawnych, damsko-męskich relacji. Zapraszamy do wybranych kin Cinema City. Bilety są już dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

„Wszyscy moi mężczyźni” to idealny film dla nowoczesnych kobiet, wyprodukowany przez królową komedii, Nancy Meyers – autorkę hitów „Czego pragną kobiety” i „To skomplikowane”. Po rozstaniu z mężem, Alice (Witherspoon) wraz z córkami opuszcza Nowy Jork i wraca do rodzinnego Los Angeles. Znajduje nową pracę i szkołę dla dzieci, a sprawy sercowe odkłada na bok. Wszystko zmienia się, gdy w dniu urodzin poznaje trzech uroczych facetów, którzy – podobnie jako ona – przybyli do LA w pogoni za marzeniami. Cała trójka pozostaje bez dachu nad głową i Alice, wbrew rozsądkowi, pozwala im zamieszkać u siebie. Tak rozpoczyna się pasmo damsko-męskich komplikacji, które z czasem przekształcają się w coś więcej. To jednak nie koniec wrażeń. Prawdziwe emocje zaczną się, gdy do drzwi Alice zapuka jej dawny mąż… Czy dla miłości warto rozpoczynać wszystko od nowa?

Ladies Night, to, oprócz przedpremierowych pokazów filmowych o tematyce kobiecej, także całe mnóstwo niespodzianek i konkursów z wartościowymi nagrodami! Przyjdź sama lub z koleżanką, otrzymaj prezent powitalny i zamień zwykły, czwartkowy wieczór w czarującą imprezę pełną atrakcji!

„Ladies Night” to cykliczna impreza, która odbywa się raz w miesiącu, od stycznia do czerwca oraz od września do listopada, w wybrany czwartek miesiąca o godz. 19.30 w kinach Cinema City, m.in. w Poznaniu.

Dla naszych Czytelniczek mieliśmy dwa dwuosobowe zaproszenia.

Konkurs trwał do 25 września do godz. 20. Laureatki poinformowaliśmy mailowo.

Zobacz inne nasze konkursy kliknij tutaj.

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj.

www.facebook.com/naszglospoznanski/

 

 

Zobacz także: https://www.cinema-city.pl/filmy/ln-wszyscy-moi-mezczyzni

Dodaj komentarz