Kto wystąpi u boku Magdaleny Kumorek?


Chciałabyś zagrać  u boku Magdaleny Kumorek? Wystarczy do 3 sierpnia do godz. 23:59  wysyłać zgłoszenia do urodzinowego konkursu klubu  KOBIETY TO CZYTAJĄ! Nagrodą jest udział w krótkim filmie promującym wrześniową premierę klubu  „Miasto z lodu” u boku jego ambasadorki Magdaleny Kumorek.

 

 

image003
 

W konkursie mogą brać udział tylko członkinie klubu. Aby wystąpić w spocie klubowiczka musi jurorów, że zaproszenie do udziału w spocie powinno trafić właśnie do niej. Można to zrobić w  dowolnej formie: przygotować tekst, zdjęcie, nagranie video czy rysunek. Organizatorzy konkursu liczą na inwencję czytelniczek, które już wielokrotnie udowadniały, że kobietom czytającym nie brakuje kreatywności.

Konkurs został ogłoszony z okazji 1. urodzin klubu. Nieprzypadkowa jest także książka, do której nakręcony zostanie spot z udziałem Magdaleny Kumorek i zwyciężczyni konkursu. „Miasto z lodu” będzie pierwszą polską książką w klubie KOBIETY TO CZYTAJĄ! Nagranie odbędzie się jeszcze w sierpniu w Warszawie, a organizatorzy zobowiązują się do pokrycia kosztów przejazdu i jednego noclegu. Wszystkie szczegóły i regulamin konkursu można znaleźć na www.kobietyToCzytaja.pl

Klub KOBIETY TO CZYTAJĄ!  powstał w sierpniu 2013 z inicjatywy wydawnictwa Prószyński i S-ka. Jak zapewniają jego twórcy, KOBIETY TO CZYTAJĄ! jest pierwszym w Polsce wirtualnym klubem dyskusyjnym otwartym dla wszystkich kobiet. Niekończące się dyskusje toczą się głównie na klubowym fanpage’u (www.facebook.com/klubKobietyToCzytaja). Premierze każdej klubowej książki towarzyszy krótki film z udziałem ambasadorki klubu:

Dodaj komentarz