Koziołek czwarta odsłona rywalizacji kabaretowej


Już w najbliższą niedzielę 7 października 2012r. o godz. 18 w Kinie Rialto kolejna odsłona Poznańskiego Przeglądu Amatorskich Kabaretów „KOZIOŁEK 2012” – wieczór IV.

Tym razem na scenie Kina Rialto w pojedynku o miejsce w finale KOZIOŁKA 2012 staną: Kabaret Pod Napięciem, Tobiasz Giers oraz Radosław Ogrodnik.

Tobiasz Giers – pochodzi z Gleby. Nie ma u niego granicy, której by nie przekroczył. Nie ma cenzury, której by nie złamał. Nie ma grupy etnicznej, której by nie obraził… Członek WICC (Warsaw Intercontinental Comed Crow).

Radosław Ogrodnik – pochodzi z Książenic. Jest komikiem z wyboru. Zapytany dlaczego uprawia Stand – Up zawsze odpowiada: – Po prostu chciałem zrobić kabaret z osobami, które naprawdę lubię! Obraca wszystko w żart bo jest święcie przekonany, że powaga powoli zabija…

Kabaret Pod Napięciem – pochodzi z Gdańska. Sami o sobie: ” Jesteśmy młodym kabaretem z Trójmiasta. Kabaret tworzą Arkadiusz Pawłowski, Maciej Wójtewicz i Wojciech Kasprzyk, a współpracuje z nami Marcel Lemański (fotograf). Improwizujemy ( Grupa Improwizacji Teatralnych), rozśmieszamy ( Grupa Kamerowani), stand-upujemy ( Wojciech Kasprzyk oraz Maciej Wójtewicz Stand Up), promujemy pro-wrestling ( Do or Die Wrestling), gramy w teatrze ( Teatr Poczekalnia)… i przede wszystkim siedzimy na koniu, nie przejmując się tym, że nie jest to już trendy, jazzy czy foxy!”

Organizatorem przeglądu jest Kabaret HoNoTu, współorganizatorem Kino Rialto.

Patronem medialnym wydarzenia jest: Nasz Głos Poznański

BILETY W CENIE 10zł. DO NABYCIA W KASIE KINA RIALTO.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Dodaj komentarz