Kościaniacy zagrali w piłkarskiej Lidze Marzeń [film]


Natomiast w kolejne weekendy do rywalizacji przystąpią kategorie: orlik (10-11 lat), młodzik (12-13 lat), trampkarz (14-15 lat), w których zespoły z Kościana są faworytami w walce o złote medale. Zwłaszcza drużyna trampkarza prowadzona przez trenera Przemysława Skrzypczaka, która jest mistrzem jesieni i wypracował dużą punktową przewagę nad rywalami. Ogólnopolskie finały rozgrywek odbędą się w czerwcu na obiektach OSiR w Baranowie.

Aktualnie w Akademii Piłkarskiej Reissa – Kościan trwają tzw. wiosenne nabory, a w treningach mogą wziąć udział zarówno chłopcy, jak i dziewczynki, już od 4 roku życia. Regularne zajęcia sportowe, które są przede wszystkim świetną zabawą, przyczynią się do wzrostu aktywności fizycznej i odporności dziecka. Wszystkie działania Akademii skupiają się na jednym, najważniejszym aspekcie – zdrowiu i szczęściu dziecka. Klub prowadzi w Kościanie treningi we wszystkich kategoriach wiekowych: Skrzat (3-6 lat), Żak (7-9 lat), Orlik (10-11 lat), Młodzik (12-13 lat), Trampkarz (14-15 lat). Szczegóły pod tel. kom. 606 976 471 i www.facebook.com/apr.koscian/ .

Przypomnijmy, że występy zespołów Akademii Piłkarskiej Reissa – Kościan w rozgrywkach dziecięcych i młodzieżowych wspierają: Urząd Miejski Kościana, Powiat Kościański, Gmina Kościan, MOSiR Kościan i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kościanie. Patronem medialnym klubu jest dwutygodnik i portal „Nasz Głos Poznański”. 

fot. Mateusz Dembowiak – Akademia Piłkarska Reissa

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz