Koncert Wiedeński 3 w Auli UAM w Poznaniu!


Jedyny taki projekt na świecie! Koncert Wiedeński 3 – NOWY PROGRAM – Orkiestra Księżniczek – znakomici soliści, wspaniałe kreacje wokalne, międzynarodowy balet, projekcje multimedialne, a przede wszystkim pierwsza na świecie Orkiestra Księżniczek! To wszystko do zobaczenia w Auli UAM w Poznaniu już 26 marca!

 Koncert Wiedeński 3

Zabrzmią najpiękniejsze wiedeńskie melodie oraz największe przeboje z repertuaru światowego. To wszystko do zobaczenia i usłyszenia w całym kraju podczas ogólnopolskiej trasy koncertowej! Koncert Wiedeński 3 – NOWY PROGRAM –Orkiestra Księżniczek to największe, ponadczasowe i wiecznie bliskie sercom melomanów przeboje – nieśmiertelne arie i duety, a także najbardziej znane walce i polki Johanna Straussa, największe przeboje wiedeńskiej operetki oraz niezliczona ilość muzycznych niespodzianek z całego świata!

Nie zabraknie muzycznych żartów i skeczów. Tego wieczoru artyści udowodnią, że muzyka łączy pokolenia i nie zna granic! Koncert Wiedeński 3 – NOWY PROGRAM –  Orkiestra Księżniczek to połączenie klasycznej formy i kunsztu z młodością, wdziękiem, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to jedyne w swoim rodzaju widowisko. Wystąpią między innymi: Anna Ciereszko, Karolina Jędrzejczyk, Tomasz Tracz, Andrzej Tulik, Piotr Łukaszczyk i Maciej Gogołkiewicz.

Koncert Wiedeński 3 – NOWY PROGRAM – Orkiestra Księżniczek to także olśniewające kreacje artystów, przepiękne suknie balowe solistek oraz pierwszej na świecie Orkiestry Księżniczek wykonującej to niezwykłe widowisko. Artyści przeniosą Państwa do bajkowego świata.

Tutaj każdy może bujać się w rytm muzyki oraz śpiewać wraz z nami najpiękniejsze melodie. Nota informująca o koncercie i jego opis są pomysłem i własnością firmy Tomczyk Art. Zakaz kopiowania!

Bilety:

Sklep Muzyczny Riff – Poznań, ul. Zielona 8

Księgarnie PWN – Poznań, ul. Powstańców Wlkp. 16, ul. Mielżyńskiego 27/29

Książnica Polska – Poznań, Al. Marcinkowskiego 21

Bilety online – www.tomczykart.pl

Grupy powyżej 10 os. – grupynakoncert@gmail.com .

Fot. Marek Zakrzewski

Dodaj komentarz