Koncert Tre Voci w Stęszewie


11 lutego o godzinie 18:00 w Domu Kultury w Stęszewie odbędzie się walentynkowy koncert Tre Voci.

Koncert Tre Voci w Stęszewie

Tenorzy, młodzi artyści pełni miłości do ludzi i muzyki, zapraszają na niepowtarzalne spotkanie. Trzech utalentowanych artystów, trzy różnorodne głosy, a jedna ogromna przyjaźń. Tre Voci od lat zachwycają publiczność na całym świecie, podbijając serca od Tajlandii, przez USA i Kanadę, po największe sale koncertowe w Polsce.

Ich koncerty to nie tylko wyjątkowe muzyczne doświadczenie, ale także magia momentu, kiedy trzej artyści łączą siły na scenie. To coś, co trudno opisać słowami – trzeba tego doświadczyć!

Ostatnio zespół Tre Voci pochłonięty był pracą nad swoim najnowszym albumem pt. „With Love”, który zawiera 12 światowych przebojów w unikalnych aranżacjach pop-operowych.

Bilety na koncert dostępne są zarówno w sekretariacie Domu Kultury w Stęszewie, jak i online na portalu bilety24.pl: https://www.bilety24.pl/koncert/877-trevoci-100052?id=551434&fbclid=IwAR2PPLHRk6QSkmJy9L13pCy9XUJNYGW5PiDWp7g_OmM7KiCZxBX52-smctk

Dla Czytelników mieliśmy dwa dwuosobowe zaproszenia. Konkurs trwał do 2 lutego, do godz. 20. Laureatów poinformowaliśmy mailowo.

Zobacz inne nasze konkursy – kliknij tutaj.

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj. 

Dodaj komentarz