Koncert kameralny „Oblicza Carmen”


Teatr Wielki im. S. Moniuszki w Poznaniu zaprasza na koncert kameralny „Oblicza Carmen” – 15, 16 i 17 października w ATM Olimpia.

„L’amour est un oiseau rebelle” („Miłość jest wolnym ptakiem”) – śpiewa namiętna Carmen, jednym skinieniem doprowadzająca mężczyzn do szaleństwa, niestała w uczuciach, ale potrafiąca sprawić, że chwila z nią może zmienić wybranka na lata. Kim jest? Czy tylko sprytną uwodzicielką, szczodrze szafującą swoim wdziękami, a może kobietą świadomą własnej wartości, żyjącą wbrew schematom i regułom. Kim jesteś Carmen?

Postać Carmen, tytułowej bohaterki opery Bizeta, inspirował wielu kompozytorów. Poznajmy zatem różne oblicza tej trudnej do opisania kobiety, której życiowym celem była po prostu miłość. „Miłość jest wolnym ptakiem…” – wolnym jak Carmen chciałoby się dodać.

Spektakle: 15, 16 i 17 października 2021

ATM OLIMPIA, ul. Grunwaldzka 22

https://opera.poznan.pl/pl/oblicza-carmen

Dla Czytelników mieliśmy trzy dwuosobowe zaproszenia na 16 października. Konkurs trwał  do 13 października do godz. 20. Laureatów poinformowaliśmy mailowo z prośbą o pilne potwierdzenie chęci skorzystania z zaproszeń.

Zobacz inne nasze konkursy – kliknij tutaj

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj. 

www.facebook.com/naszglospoznanski/

 

Dodaj komentarz