Koncert „Dla Ciebie Mamo” w Poznaniu


24 maja o godzinie 19, w Auli UAM przy ul. Wieniawskiego 1, w Poznaniu odbędzie się koncert „Dla Ciebie Mamo – Najpiękniejsze Melodie Świata” z towarzyszeniem Orkiestry Salonowej Moderato. Patronat sprawuje „Nasz Głos Poznański”.

Koncert „Dla Ciebie Mamo”

Koncert „Dla Ciebie Mamo” dostarczy publiczności niezwykłych doznań muzycznych i artystycznych.

Wybitni soliści i muzycy.

Wiedeńskie salony i światowa estrada.

Wyjątkowy klimat muzyczny.

Wszystko to na jednej scenie, a całość dopełniona słowem i perfekcyjnie dobraną sferą kreacji artystycznej. W urozmaiconym repertuarze w doskonałym brzmieniu orkiestrowym publiczność usłyszy utwory znane i uznane, , które zapisały się złotymi literami na przestrzeni lat. Wybrzmią między innymi: List do matki z rep. Violetty Villas, Belle z musicalu Notre Dame de Paris czy Chanson d’amour W. Schanklina.  Klasyka przeplatać będzie się z polską i światową estradą.

Wystąpią dla Państwa solistki i soliści polskiej sceny operowej i operetkowej występujący na największych scenach w Polsce i na świecie, laureaci wielu festiwali, nagradzani prestiżowymi nagrodami, którzy doskonale potrafią łączyć klasykę z rozrywką.

Edyta Piaseckajedna z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych artystek sceny operowej, występuje na największych scenach w Polsce i na świecie.

Emilia Zielińska – uznana solistka polskiej sceny operetkowej. Uczestniczka programów telewizyjnych „Kazimierz Kowalski Zaprasza”.

Mariusz Adam Ruta – tenor. Znany i ciepło przyjmowany przez publiczność za wspaniałe wykonania operetkowe, ale także i piosenki światowej estrady, w tym włoskie przeboje.

Mirosław Niewiadomski – wybitny polski tenor, który na scenie prezentuje niebywałą elegancję i mocny bogaty ciemny głos. Solista współpracujący przez wiele lat z Kazimierzem Kowalskim.

Solistom towarzyszyć będzie Orkiestra Salonowa Moderato. Muzycy tworzący niepowtarzalną atmosferę i specyficzny klimat muzyki wiedeńskich salonów i koncertów promenadowych. Dyryguje Orlin Bebenow – szef artystyczny autor aranżacji większości utworów.

O słowo zadba Renata Brukiewicz, organizatorka koncertu, która od 10 lat prowadzi działalność w obszarze edukacji i kultury. Jedyna prowadząca w Polsce specjalistka z savoir vivre.

Bilety do nabycia na: Kupbilecik:  https://kbq.pl/91667 oraz bilety24/pl.

Więcej o organizatorze: www.brukiewicz.pl.

Zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie kulturalne.

Dodaj komentarz