Komunikacja miejska przed i po dzisiejszym meczu Lech – Wisła


W piątek (25 kwietnia) na Inea Stadionie przy ulicy Bułgarskiej o godzinie 20.30 rozpocznie się mecz piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań a Wisłą Kraków. Żeby ułatwić kibicom dotarcie na stadion i powrót do domu Zarząd Transportu Miejskiego wprowadzi zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA I TRAMWAJOWA PRZED MECZEM: nastąpi wzmocnienie bardziej pojemnymi autobusami na liniach nr: 45, 50, 63, 91; uruchomione dodatkowe kursy; dodatkowo uruchomiona zostanie tramwajowa linia nr 30 na trasie:
Rondo STADION MIEJSKI. Odjazdy z przystanku Marcinkowskiego
zaplanowane są na godz.: 19.11, 19.22, 19.28 i 19.44.

KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA I TRAMWAJOWA PO MECZU: nastąpi wzmocnienie komunikacji autobusowej na liniach nr: 45, 50, 63 i 91; nastąpi wzmocnienie komunikacji tramwajowej na liniach nr: 1, 6, 13 i 15.
BILETY
Bilet lub karnet na mecz: Lech – Wisła nie upoważnia do bezpłatnego przejazdu środkami komunikacji miejskiej organizowanymi przez ZTM. Informujemy, że na wszystkich liniach kursujących w dniu meczu obowiązuje taryfa opłat ZTM Poznań. Pasażerowie zobowiązani są do posiadania ważnego biletu na przejazd.

O meczu Lech – Wisła czytaj tutaj.

Dodaj komentarz