Kolejne budynki na Osiedlu Przy Jeziorach niemal gotowe


Przy ulicy Golęczewskiej w Poznaniu regularnie powiększa się Osiedle Przy Jeziorach, realizowane przez dewelopera More Place. W III etapie inwestycji cztery dwulokalowe budynki są niemal gotowe, ponieważ mają już wykonaną elewację, wstawione okna oraz położony dach. W kolejnych domach trwają zaawansowane prace. Jednocześnie trwa sprzedaż i wolne są dosłownie ostatnie lokale w cenie od 6060 zł brutto/ mkw.

Osiedle Przy Jeziorach to inwestycja deweloperska podzielona na trzy etapy. Każdy z nich składa się z lokali w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni ponad 100 mkw., z klasycznym dwupoziomowym projektem przestrzennym. Cała inwestycja będzie liczyć 28 budynków bliźniaczych, czyli łącznie 56 odrębnych lokali. Aktualnie trwa realizacja trzeciej etapu osiedla, położonego naprzeciwko pierwszego i drugiego. – W tej części inwestycji zostanie wybudowanych 14 domów, czyli 28 lokali bliźniaczych. Cztery budynki z ośmioma lokalami mają wykonaną elewację, wstawione okna oraz położony dach,  dwa kolejne budynki są przygotowane w stanie surowym otwartym, ale z pokryciem dachowym. Następnie w dwóch budynkach trwa murowanie ścian parteru – mówi Tomasz Pietrzyński, członek zarządu firmy More Place. Oznacza to, że w budowie, na różnym stopniu zaawansowania jest aż 16 lokali bliźniaczych.

Deweloper zaprasza na inwestycję

Warto podkreślić, że firma More Place stworzyła dom pokazowy wykończony „pod klucz” w I etapie inwestycji. – To wygodne rozwiązanie z punktu widzenia sprzedaży nieruchomości, ponieważ pozwala nabywcy dokładnie poznać wnętrza, zweryfikować ustawność i funkcjonalność każdego z pomieszczeń. Na rynku pierwotnym lokale najczęściej sprzedają się jeszcze przed wybudowaniem, ale zdecydowaliśmy się na lokal pokazowy z myślą o naszych klientach. Ponadto mogą oni zobaczyć części wspólne osiedla, jak droga wewnętrzna, chodniki, czy dodatkowe rozwiązania służące bezpieczeństwu mieszkańców. Wizyta na inwestycji pozwoli zaobserwować postępy budowlane w III etapie – podkreśla Tomasz Pietrzyński z firmy More Place.

Cały projekt zlokalizowany przy ulicy Golęczewskiej w Poznaniu zakończy się w 2023 roku. Ostatnie lokale w zabudowie bliźniaczej są dostępne w cenie od 6060 zł brutto/ mkw. – Inwestycja cieszy się dużą popularnością, a jej największe atuty, o których często wspominają klienci, to lokalizacja blisko trzech poznańskich jezior, duża przestrzeń mieszkalna oraz możliwość aranżacji zielonego ogrodu na działce o powierzchni od 451 do 507 mkw., w zależności od wybranego wariantu – podsumowuje Tomasz Pietrzyński, członek zarządu firmy More Place.

 

Dodaj komentarz