Kolędy z „Cepelią” w „świątecznej bimbie”


W niedzielę, 22 grudnia,  po raz ostatni w tym roku wyruszy świąteczna bimba. A na jej pokładzie oczywiście Gwiazdor i… zespól „Cepelia”, który śpiewać będzie w asyście akordeonisty najpiękniejsze kolędy i pastorałki.

Świąteczna bimba z Gwiazdorem będzie  kursować  w godz. 12:00 do 18:00

Roziskrzony światełkami tramwaj cały będzie rozbrzmiewać dźwiękami pastorałek, bo w bimbie zagoszczą mali kolędnicy z dziecięcego Zespołu Folklorystycznego „Cepelia”, który to zespół obchodzi właśnie swoje 25-lecie.

Mali kolędnicy   koncertować będą   w świątecznej bimbie trzykrotnie: o godz. 15:00, 16:15 i 17:30 z przystanku przy ul. Gwarnej.

W rolę Gwiazdorów prowadzących tramwaj wcielą się niezawodni członkowie Klubu Miłośników Pojazdów Szynowych. Do rozśpiewanych dzieci z „Cepelii” dołączą jako animatorzy przedświątecznej zabawy – Mikołaje i Śnieżynki z Centrum Handlowego „Pestka”. Zapowiadają  liczne gry i konkursy z nagrodami.

– Serdecznie zapraszamy do wspólnego kolędowania w tramwaju wszystkich poznaniaków, a zwłaszcza rodziny z dziećmi – mówi Iwona Gajdzińska, rzecznik prasowy MPK Poznań Sp. z o.o.

 

Dodaj komentarz