Klimatyczny blok z udogodnieniami


Mieszkanie w budynku wielorodzinnym nie musi być passe. Dobrze zaprojektowany, funkcjonalny, wykończony na wysokim poziomie blok może stanowić ciekawą alternatywę dla droższych domów. Tak jest w przypadku inwestycji Nowe Piotrowo. Osiedle znajdujące się przy ulicy Gabszewicza zapewnia wiele dodatkowych udogodnień, m. in. windy, komórki lokatorskie, rowerownie, wózkarnie.

Klimatyczny_blok_z_udogodnieniami

Czasy kiedy bloki przywoływały na myśl wielką płytę, dawno już minęły. Dzisiaj deweloperzy budując wielorodzinne budynki wykorzystują nowoczesne technologie, by oferowane mieszkania były komfortowe, bezpieczne i dopasowane do potrzeb mieszkańców. Dobrym tego przykładem jest inwestycja Nowe Piotrowo. Podstawowy czynnik, na który kładliśmy nacisk podczas projektowania to funkcjonalność budynku. Stąd też powstaną komórki lokatorskie, rowerownie czy wózkarnie, a dodatkowo w każdej z trzech klatek schodowych pojawi się winda. Dla każdego mieszkańca przewidziane jest również miejsce postojowe – zaznacza Paweł Wunderse, kierownik sprzedaży mieszkań z KMD Developer. Budynek będzie przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Poza wspomnianymi windami, pojawią się podjazdy i balustrady. Ponadto dla zwiększenia wygody mieszkańców – po zakończeniu budowy – teren inwestycji zostanie ogrodzony i zagospodarowany. Pojawi się chodnik i oświetlenie, a mieszkańcy będą mieli do dyspozycji plac zabaw dla najmłodszych.

Wielorodzinne budynki, przemyślane zarówno pod względem lokalizacji, jak i funkcjonalności, stają się dobrym miejscem na inwestycję mieszkaniową. Nowe Piotrowo łączy w sobie spokój natury z bliskością miasta. W okolicy znajdują się liczne ścieżki rowerowe, las, rzeka Głuszynka, basen i boisko sportowe, a także przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazja. W niedalekiej odległości są również zlokalizowane sklepy spożywcze, przychodnia medyczna oraz apteka. Co ważne, lokalizacja pozwala na szybką komunikację z centrum Poznania. Tuż pod naszą inwestycją znajduje się przystanek autobusowy MPK, a zjazd na autostradę A2 oddalony jest zaledwie o 10 km – mówi Paweł Wunderse.

Dla wielu istotny jest również wygląd bloku. Dlatego też KMD Developer zadbał o prostą i szykowną bryłę kameralnego budynku wielorodzinnego, dodając eleganckie panele elewacyjne. Mieszkania na parterze będą posiadały ogródki, z kolei pozostałe w większości będą wyposażone w przestronne balkony.

Sylwia Lester

Dodaj komentarz