Kleszczewo Park – miejsce na czasie


Zamieszkać w okolicy gwarantującej ciszę i spokój, w otoczeniu przyrody, ale też z dobrze rozwiniętą infrastrukturą handlowo- usługową. Takie miejsca są w ostatnim okresie mocno pożądane, a realizowane tam inwestycje deweloperskie cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem.

Małe miejscowości zlokalizowane na peryferiach dużych metropolii mają czym przyciągać nowych mieszkańców. Poprawia się infrastruktura handlowo-usługowa, sprawnie działa komunikacja, przybywa placówek dydaktycznych i miejsc rekreacji. Takie miejsce staje się przepustką do spokoju, oddychania świeżym powietrzem i wpływają pozytywnie na jakość życia. Z pewnością potwierdzą to pierwsi mieszkańcy projektu Kleszczewo Park zrealizowanego przez spółkę Agrobex, którzy w grudniu minionego roku odebrali klucze do swoich lokali. Jednocześnie trwają prace związane z budową II etapu, w ramach którego powstaną dwa kolejne budynki – łącznie 99 mieszkań. Do dyspozycji będą kawalerki oraz lokale 2- i 3-pokojowe o powierzchni od 27 do 65 mkw. Mieszkania na parterze będą posiadały ogródki, a pozostałe lokale – przestronne balkony. Dużym udogodnieniem są również windy, komórki lokatorskie oraz liczne miejsca parkingowe przed budynkiem. Podobnie jak w innych projektach spółki Agrobex, np. Wilczak 20 czy Nowe Żegrze również w ramach inwestycji Kleszczewo Park zostaną wykorzystane panele fotowoltaiczne, które pozwolą m.in. na oświetlenie klatki schodowej, komórek lokatorskich czy drogi wewnętrznej.

Z 99 mieszkań jakie wprowadziliśmy do oferty w ramach II etapu wolnych zostało trochę ponad 20. Za dynamikę sprzedaży odpowiada z pewnością atrakcyjna cena, ale również wyjątkowa, urokliwa lokalizacja inwestycji oraz kompleksowość projektu – podkreśla Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu spółki Agrobex. Planowane zakończenie budowy II etapu to II kwartał bieżącego roku. Ceny rozpoczynają się od 5100 zł brutto za mkw.

Miejscowość Kleszczewo znajduje się około 20 km od Poznania. Zaletą tej lokalizacji są szybkie i sprawne połączenia z Poznaniem dzięki rozbudowanej sieci dróg powiatowych, wojewódzkich i autostradzie. Dojazd do Ronda Rataje w Poznaniu trwa zaledwie 20 minut. Co istotne, do Kleszczewa można dojechać również komunikacją podmiejską. Kameralna zabudowa inwestycji powstaje w sąsiedztwie urokliwego, zabytkowego parku, który w latach 2011-2012 przeszedł rewitalizację. Starannie dobrana lokalizacja gwarantuje spokój i wiele przestrzeni w tym liczne tereny zielone pełne ścieżek spacerowych i tras rowerowych. Mieszkańcy mogą korzystać z bliskości szkoły i przedszkola. Warto dodać, że w pobliżu inwestycji, Gmina Kleszczewo planuje w najbliższych latach zrealizować specjalną strefę, gdzie powstanie mini ryneczek z lokalami handlowo – usługowymi.

 

 

Dodaj komentarz