Kleszczewo Park – koniec budowy pierwszego budynku


Kameralna zabudowa w sąsiedztwie urokliwego, zabytkowego parku, dogodny dojazd do Poznania, plac zabaw dla najmłodszych, a przede wszystkim spokojna i cicha okolica. Realizacja inwestycji Kleszczewo Park wystartowała na wiosnę 2020 roku, a już zakończyła się budowa pierwszego budynku. Nowym mieszkańcom zostaną przekazane 74 lokale o zróżnicowanym metrażu.

Kleszczewo Park to obecnie jeden z największych projektów spółki Agrobex. Starannie dobrana lokalizacja gwarantująca spokój i wiele przestrzeni przyciąga osoby i rodziny, które chcą zamieszkać poza miastem. Nowoczesne i ekologiczne rozwiązania, sprawna i szybka komunikacja z metropolią oraz cena, dużo niższa niż w centrum miasta decydują o popularności takiego projektu wśród klientów.

Inwestycja rozpoczęła się na wiosnę 2020 roku, a już w grudniu rozpoczynają się odbiory mieszkań z pierwszego zrealizowanego budynku. Powstały mieszkania 2- i 3- pokojowe o powierzchni od 42,50 do 75,43 mkw. Lokale na parterze posiadają ogródki, a pozostałe mieszkania – przestronne balkony. Co istotne, pomimo niskiej kondygnacji budynków do dyspozycji mieszkańców są windy. Każdy właściciel lokalu otrzymał również komórkę lokatorską. Nie zabraknie także miejsc parkingowych przed budynkiem. Podobnie jak w innych projektach spółki Agrobex, np. Wilczak 20, Nowe Żegrze czy Osiedle Silesia w Zielonej Górze, również w ramach inwestycji Kleszczewo Park zostaną wykorzystane panele fotowoltaiczne, które pozwolą m.in. na oświetlenie klatki schodowej, komórek lokatorskich, drogi wewnętrznej czy parkingu.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz