Kino letnie na osiedlu Rozalin w Lusówku


Już w najbliższy piątek na osiedlu Rozalin w podpoznańskim Lusówku, w gminie Tarnowo Podgórne, odbędzie się pierwszy seans kina letniego z zaplanowanego na sierpień cyklu takich filmowych wieczorów. Na wydarzenie zaprasza inwestor osiedla – firma Novum Plus.

 Osiedle Rozalin

Po lipcowym otwarciu domu pokazowego i pikniku rodzinnym, deweloper postanowił zorganizować seans kina letniego. Emisja odbędzie się 1 sierpnia o godzinie 21:30 na osiedlu Rozalin w Lusówku. Impreza skierowana jest nie tylko do mieszkańców osiedla.

Oglądanie filmu „pod chmurką” to doskonała forma spędzenia wolnego czasu. Postanowiliśmy zadbać o jeszcze lepsze zintegrowanie mieszkańców. Zależy nam na tym, by mogli oni odpocząć i spędzić czas w miłej atmosferze. Z kolei wszystkie osoby spoza osiedla, które odwiedzą nas w piątkowy wieczór, będą miały okazję przekonać się, że hasło inwestycji „mieszkaj z radością” to nie tylko abstrakcyjna fraza – mówi Dawid Sztandera, prezes zarządu firmy Novum Plus.

Od 2008 roku spółka Novum Plus oddała do użytku na Osiedlu Rozalin ponad 86 domów wraz ze wszystkimi mediami i pełną infrastrukturą, w tym placem zabaw dla dzieci. Na Osiedlu mieszka już kilkadziesiąt rodzin.

 

Dodaj komentarz